Reklamní polepy! Zasáhněte lokální zákazníky

PolepyProdáváte zboží, něco vyrábíte nebo poskytuje nějakou službu? Tak to se bez reklamy neobejdete. ´Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu´, řekl Henry Ford a dobře věděl, o čem mluví.  Vyučený zámečník, který vymyslel výrobní linku, z ní vyjel automobilem a ovládl Ameriku i ostatní svět.  Výrobu automobilů jeho rodina udržela dodnes a to také díky nemalému podílu reklamy.   Velkou úlohu zde hrají i reklamní polepy na auto a na výkladní skříně. Okna, výklady, či jiné prosklené plochy se polepují těmito druhy fólií: klasická, neprůhledná fólie – vhodná na úplné zabednění prostoru, fólie je neprůhledná zvenku i zevnitř, One Way Vision děrovaná fólie – zvenku je z větší dálky fólie neprůhledná, zevnitř je vidět ven, průhledná fólie – průhledná zvenku i zevnitř nebo si můžete objednat kouřovou fólii – dekorační fólii evokující efekt pískované sklo

Reklamní polepy – typy autopolepů  

Auto vlastní každý podnikatel, a to je další vhodná plocha pro zviditelnění firmy. Při volbě autopolepu doporučujeme nejprve vybrat typ podle velikosti a složitosti polepu. Trh nabízí jednoduchý autopolep, kdy se na vaše auto umístí vaše logo, případně jiné nápisy vyřezané z fólie (např. kontaktní údaje, webstránka, služby). Polep se většinou umísťuje na přední dveře nebo zadní, kufrové dveře. Tato forma autoreklamy je cenově nejdostupnější. Dále si můžete nechat udělat střední autopolep – autopolep, který pokrývá větší plochu než jednoduchý autopolep. Kromě vyřezávaných nápisů může být součástí autoreklamy i fotografie, či jiná plnobarevná grafika.  Případně si některé firmy nechávají polepit celý povrch svých aut reklamním polepem.

Reklamní polety – technologie  

Pokud jste se rozhodli pro typ autopolepu, můžete se dále zamyslet nad tím, jakou technologii polepu zvolíte. Technologii většinou určuje již samotný návrh (pokud se jedná jen o písmo -> vyřezávaný polep, fotografie -> tištěný polep). Na výběr máte vyřezávaný autopolep, tištěný autopolep a kombinovaný autopolep. Proč nevyužít plochu, za kterou neplatíte měsíční nájem!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =