Reklamní textil – je lepší potisk nebo výšivka?

Reklamní textilO potisk a výšivky je stále velký zájem. Možná vás napadne otázka, proč jsou reklamní textilie tak žádané? Odpověď je jednoduchá – uživateli nabízejí jistou hodnotu. Propagačních materiálů je hodně, ale reklamní textil s výraznou výšivkou je na příčce oblíbenosti vždy na prvním místě.  Reklamní textil nikdy nenahradí obyčejná samolepka s logem firmy. Použití loga na nekvalitním textilu s sebou nese riziko. Reklamní textilie se může seprat a změnit tvar i barvu. Pro zajímavost, nejrozšířenější stále zatím zůstává technologie sítotisku, ale třeba u značkového textilu je více využívána výšivka.

Reklamní textil! Vše začalo v 50. letech v Americe

V současné době se každý rok v USA porozdává miliardy reklamního textilu. Český trh se objemově tomu americkému pravděpodobně nikdy nevyrovná, přesto se i u nás na reklamní textil pohlíží z jiného úhlu pohledu. Firmy vážené klienty nejen dobře pohostí, ale také jim dají na památku reklamní textil –  značková trička či jiné výrobky. I v tomto případě je ohromně důležité, aby reklamní textil vykazoval vysokou kvalitu. Nedoporučujeme nákup triček z tržnice, na které si necháte udělat propagační výšivku nebo potisk.

Co je lepší výšivka nebo potisk?

Výšivka i potisk nabízí samostatně klady i zápory.  Podle odborníků je vhodnější si na tričko nechat udělat potisk. Velká výšivka nevypadá tak dobře, navíc bude i nepříjemná na nošení. Pokud máte zájem pouze o nenápadné logo vaší firmy, je vhodnější volit dražší a těžší reklamní textil – polokošile, mikiny, vesty či bundy splňují pro výšivku vše potřebné.  Výšivka má ještě jednu výhodu, umístíte ji tam, kde potisk nevynikne nebo se nedá dát.  Praxe ukazuje, že pro masovější použití je ideálnější potisk. Výšivku využívejte tam, kde se potisk nedá umístit –  okraje u zipů, límce, lze použít ty materiály, na něž tisk nelze použít jako je froté, plyš nebo semiš.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + 8 =