Reklamní plachty – nebojte se účinným způsobem zviditelnit svoje podnikání

reklamní plachtyA pokud navíc disponuje budova vaší firmy oplocením, byla by škoda nevyužít tak velkou plochu na účinnou reklamu vašich produktů či služeb. Pro tento účel jsou nejvhodnější reklamní plachty (pogumované PVC plachty). Jejich možnosti použití jsou samozřejmě mnohem širší, ať už pro dlouhodobé umístění, nebo krátkodobé (sponzorské reklamy na akcích apod.). Jsou na okrajích opatřeny kovovými oky, díky čemuž je jejich instalace otázkou pár minut. Reklamní plachty vyrábí spoustu firem a zpravidla používají vlastní digitální technologií, která umožňuje plnobarevnou grafiku vysoké kvality. Výhodou reklamních plachet je skladnost, mobilita a snadná manipulace.

Reklamní plachty – nejlevnější možnost propagace firmy

Máte o tento druh propagace zájem? Tak se pohodlně usaďte u počítače a zadejte si do vyhledávače reklamní plachty. A dovíte se, že mnohé firmy v oblasti výroby reklamních tabulí nabízí servis od zpracování podkladů a grafiky až po samotnou výrobu a instalaci do interiéru nebo venkovního prostředí. K výrobě se používají různé podkladové materiály a technologie aplikace podle typu grafiky, formátu a množství. Nejvhodnějším podkladovým materiálem je deska z pěněného PVC KÖMATEX®.

Reklamní plachty typy

Klasické reklamní plachty a dírkovaný banner.  Ten se využívá na větší plochy, kde se vyskytuje silný nárazový vítr nebo na plochách, kde nechceme zcela zastínit podklad (např. okna). Proč zvolit reklamní plachtu? Je odolná vůči dešti a jiným povětrnostním podmínkám, proto se využívá zejména v outdooru, dá se jednoduše přemisťovat, srolovat a transportovat i v běžném osobním automobilu.  Reklamní plachty jsou lehké a vyrábějí se v jakékoli velikosti. Do dvou dnů je vše hotovo, firma vám vymyslí nejlepší možné řešení ukotvení a následně vaši plachtu osadí. A nezáleží, zda je vaše plocha při zemi nebo ve výšce.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 11 =