Pro dokonalou pohodu poslouží zahradní nábytek

Není v létě asi nic příjemnějšího než se uvelebit s dobrou knihou, nebo jen tak lenošit v příjemně stráveném odpoledni ve stínu stromů u bazénu. Vhodné pohodlné zahradní lehátko je pro tyto chvíle jako stvořené. Vybírejte z nepřeberné nabídky materiálů i designu a nechte se unést moderními i klasickými kombinacemi dřeva, kovu, speciálních plastů či exteriérových textilií. Pro příjemné poležení si pořiďte podušky, polstry, přehozy, přikrývky i deky a na ně si zakupte zahradní box. Uchováte je v něm suché a čisté. Budete je mít pak kdykoliv po ruce. Vhodný je například i servírovací stolek, který vám ulehčí spoustu práce a zvýší komfort i pohodlí.

Zahradní lehátka pro sladké nicnedělání a dokonalou pohodu

Zahradní lehátka nám umožní spoustu pohodových volných chvil strávených na čerstvém vzduchu a jsou jedněmi z nejoblíbenějších kusů nábytku zahradních sestav. Proto, abyste se na zahradním lehátku cítili co nejlépe, je třeba sáhnout po pohodlné, stabilní konstrukci a dostatečné šířce lehátka, respektující stavbu vašeho těla, pro skutečný odpočinek a nutnou oporu. Až budete vybírat svůj zahradní nábytek, právě zahradní lehátko je důležitým kusem, který by vám na zahradě či terase neměl chybět.

Jak vybrat zahradní lehátko

Při výběru zahradního lehátka se jej snažte sladit s vaší zahradou a terasou. Přemýšlejte také nad účelem, ke kterému vám bude lehátko nejčastěji sloužit. Jiné se hodí k opalování a lenošení u vašeho bazénu, kam doporučujeme třeba hliníkový či vyplétaný zahradní nábytek odolný proti vlhkosti se snadnou údržbou. Vhodná jsou také luxusní a vysoce elegantní lehátka z týkového dřeva. Díky instalovaným kolečkům se dají velmi snadno přemisťovat, takže si můžete dopřát tolik slunečních paprsků, které po celý den stačíte absorbovat, než vás dožene stín. Další alternativu představují ocelová lehátka s antikorozní vrstvou, která vám při té správné péči opravdu vydrží dlouhé roky jako nová.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × three =