Sortiment pro kanceláře! Velký výběr za super ceny

psací potřebaSvou kancelář vybavujeme tak, aby oslnila klienty a působila profesionálně s ohledem na praktickou stránku věci, zejména pokud se jedná o kanceláře vašich zaměstnanců. U vzhledu hraje hlavní úlohu vhodně zakoupený kancelářský nábytek a barvy včetně materiálu. Kancelářské vybavení – skříně, stoly, židle, obálky, psací potřeby, pořadače, papíry, etikety, balení a další kancelářské doplňky vybíráme velmi pečlivě, a pokud si nevíte rady, tak doporučujeme se obrátit na odborníky v tomto oboru – firma Fintania Trade s.r.o. nabízí ve svém internetovém obchodě helap.cz toto zboží za jedinečné ceny.

Kancelářské potřeby a nábytek

Sháníte kancelářský nábytek, pořadače, obálky nebo vám chybí v kanceláři pouze podložka pod židli? Tak to jste na tom správném místě, zde seženete do své kanceláře vše od koberce po nábytek a obálky – vyprofilovaná obchodní nabídka představuje 6 500 druhů zboží typu, zvýhodněné nákupy prostřednictvím eshopu, spolehlivý zákaznický servis, zboží si můžete vyzkoušet nebo prohlédnout ve vzorkovně firmy v Praze. Dále oceníte individuální přístup, vysokou profesionalitu, nabízejí zde špičkové výrobky od prověřených českých a zahraničních firem s výrazně delší záruční lhůtou až 10 let.

Sháníte do své kanceláře pořadače, obálky nebo podložku pod židli?

pořadačePřestože žijeme v internetové době, tak se mnohé firmy málokdy obejdou bez pořadače, obálek a psacích potřeb. V tomto ohledu vás nabídka eshopu rozhodně nezklame, můžete si objednat pákový, průhledný nebo kroužkový pořadač včetně zásuvkové kovové kartotéky. A co se obálek týče, tak máte k dispozici poštovní, ELCO, bublinkové, bezpečnostní a kartonové obálky. Chybí už jen podložka pod židli s antistatickou úpravou, která vám ochrání podlahu před opotřebením a znečištěním.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − six =