Odsavače par pro perfektní bydlení

Odsavače par na T-digestore.czPerfektní bydlení je to bydlení, kde se o nepříjemné pachy v kuchyni postará kvalitní odsavač par. Ano, digestoře, jak se tomuto zařízení také říká, se staly neodmyslitelnou součástí moderního domova. Praktický pomocník nám nejen dobře slouží, ale i skvostně vypadá.  Svým elegantním přímo nadčasovým designem naši kulinářskou svatyni vynáší na velkou úroveň.  A pokud toužíte po útulném a klidném hnízdečku, tak si musíte připlatit a zvolit odsavač par se silným výkonem a tichým chodem. Trh nabízí odtahovou a recirkulační variantu.  A je pravda, že již jsou k mání odsavače par, které kombinují oba způsoby odsávání s možností přizpůsobení režimu podle potřeby. Přesto velmi doporučujeme se před samotným nákupem tohoto zařízení poradit s odborníkem.

Odsavače par – chytré zařízení do vaší kuchyně


Ideální digestoř by měla, aspoň desetkrát za jednu hodinu vyměnit vzduch v místnosti.  Odtahový odsavač par – odtahové potrubí je vedeno z kuchyně ven. U recirkulační verze je digestoř opatřena uhlíkovým nebo kovovým filtrem a vyčištěný vzduch se vrací zpět do místnosti.  A pokud zvolíte dražší spotřebič, tak díky senzoru zápachu lze odsavač par naprogramovat tak, aby se při vaření sám zapnul a vypnul.  K výbavě patří i displej a praktické dotykové ovládaní s automatickým vypínáním včetně ukazatele znečištění filtrů. Zejména u recirkulačních odsavačů par je důležité filtry dvakrát do roka vyměnit, zanesený filtr snižuje výkon digestoře. Nebo si pořiďte odsavač par s kovovým filtrem, který je omyvatelný a vydrží po celou životnost spotřebiče.

CATA a EMPIRE – kvalitní odsavače par za rozumné ceny

A pokud sháníte kvalitu za rozumnou cenu, tak vás vítáme v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem, kde preferujeme značku CATA a EMPIRE –  privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.  Do dvou pracovních dnů máte zboží doma!

Web o digestořích

2 replies
  1. idnabytek
    idnabytek says:

    Recirkulační digestoře je spíše nouzovka. Jestli je to jen trochu možné, instalujte odtahovou. Při recirkulaci zůstanou vevnitř páry. Vše viz digestore.eu

  2. Aneta Kohoutová
    Aneta Kohoutová says:

    Dobrý den, díky za pěkný článek. Můžu se zeptat, zda-li máte zkušenosti také s digestořemi Franke? Nějaké jsem našla třeba tady: https://eshop-franke.cz/685-odsavace-par Moc se mi líbí, ale ještě úplně vybráno nemám. Jinak jaký je váš názor na recirkulační digestoře? Má to cenu? 🙂

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 2 =