Nábytek vhodný do dětského pokoje

Než se pustíte do zařizování nového dětského pokoje či rekonstrukce toho stávajícího, je dobré načíst si nějaké informace, jak by takový pokojíček měl vypadat. Pokud se v této oblasti příliš neorientujete, není na škodu poradit se s odborníkem. Bytový designér vám poradí, jaký dětský nábytek vybrat, aby dítěti co nejdéle vydržel a zároveň byl odolný proti poničení.

Proč pořídit dítěti dřevěný nábytek?

Dětský dřevěný nábytek se hodí do každého interiéru a skvěle si rozumí s jakýmikoliv doplňky. Je důležité, aby se dítě v pokoji cítilo pohodlně a bezpečně. Dřevo jakožto přírodní materiál je již ze své podstaty lidem nejbližší. Dřevo harmonizuje a nepůsobí studeným dojmem jako například kov či plast. Další výhodou je, že dětský nábytek z masivu něco vydrží. Banaby.cz, specialista na dětský nábytek, nabízí kompletní sortiment nábytku vhodného do dětského pokoje. V jejich nabídce najdete produkty té nejlepší možné kvality. Samozřejmostí je jeho zdravotně nezávadná úprava. Postele, skříně i komody jsou vyrobeny z borovicového masivu. Vyplatí se investovat do nábytku, který dlouho vydrží a najde své místo v pokoji novorozence, školáka i adolescenta.

Jak zajistit dítěti klidný spánek?

Pokoj dítěte je dobré rozdělit do několika zón. Jedna část místnosti by měla být vyhrazena pro relaxaci, další pro hraní a od školních let by v něm měla být i zóna pracovní. Banaby.sk nabízí svým zákazníkům i další produkty hodící se do každého dětského království. Klidný spánek dítěte zajistí nejen kvalitní matrace vyrobená z přírodního materiálu, ale také polštářkový mantinel do postýlky. V nabídce jsou mantinely různých barev i rozměrů, takže zajisté najdete takový, který se vám bude líbit vzhledově a zároveň se vám bude hodit do postýlky rozměrově. Ušité jsou ze stoprocentní bavlny, takže vaše dítě bude spát doslova jako v bavlnce.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nine + one =