Jak vybrat zahradní lehátko

Co může být příjemnějšího než relaxace na čerstvém vzduchu? Někdo preferuje lenošení na houpací síti, jiný dává přednost komfortním zahradním polohovacím křeslům. Záleží jen na vás, zda si chcete jen na chvíli odpočinout anebo prahnete po zlatavém opálení. Když vsadíte na zahradní lehátka polohovací, máte v obou případech vyhráno.

Výhody a nevýhody jednotlivých materiálů

V dnešní době si můžete pořídit zahradní polohovací křeslo či lehátko z nejrůznějších materiálů. Někdo nedá dopustit na jednoduché plastové modely, jiný vsází na kvalitní kovové produkty. E-shopy nabízejí také originální ratanové a dřevěné výrobky. Nutno podotknout, že plastová lehátka jsou sice levnější, ale nehodí se do přirozenosti zahrady. K pozitivům dřevěného nábytku řadíme stabilitu a dlouhou životnost. Na druhou stranu patří dřevěná křesla do váhově těžší kategorie a špatně se přemísťují. Zde záleží na vkusu každého z nás.

Kovový zahradní nábytek

Pakliže bychom měli vyzdvihnout výhody kovového lehátka anebo křesla, musíme zmínit jeho stabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. I v tomto případě se nám bude kovový zahradní nábytek hůře přenášet, protože je těžký. Před výběrem ideálního lehátka se zaměřte na jeho vlastnosti, jako jsou časem prověřená konstrukce, stabilita, kvalitní sedací prostor, variabilita, skladnost, nastavitelná plocha, komfortní područky a barevný výběr.

Kde nakoupit?

Prázdninové dny se neobejdou bez relaxace na zahradě. Jestliže prahnete po příjemném odpočinku, zaměřte se na kvalitní zahradní polohovací křeslo. Máte početnou rodinu? Pořiďte si rovnou elegantní houpačku, kde si užijete pěkné chvíle s nejbližšími. Pestrou paletu zahradního nábytku najdete na internetových stánkách e-shopu aaaZahrada.cz. Rovněž se můžete spolehnout na rychlé dodání a garanci vrácení zboží do 14 dnů.

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

seven + 12 =