Krbová kamna zútulní každý interiér

krbyKrby v poslední době zažívají boom. Přemýšlíte o domácím krbu? Dobrá zpráva je, že si ho můžete pořídit, i když bydlíte v panelovém bytě. Krby na biolíh nebo elektřinu nepotřebují komín. V rodinném domě více upotřebíte krbová kamna, která vám vytopí více místností najednou. Namontovat krb nebo krbová kamna v interiéru je velmi jednoduché. Pokud vám krb má sloužit spíše jako dekorace, zvolte levnější stylový nízkým výkonem. Ovšem chcete-li využít krbová kamna jako hlavní zdroj vytápění, je nutno zohlednit parametr vyjadřující celkový objem vytápěného prostoru.  Krb s otevřeným ohništěm má cca o 80% nižší účinnost jako kamna s krbovou vložkou.

Krbové vložky s výměníkem

Krbová vložka zesílí účinek krbu – krb vydá větší výkon ve vyzařování tepla. Zatímco hotové krbové kamna postavíte na místo a napojíte na komín, budete mít s krbovou vložkou více starostí. Je nutno počítat se speciální stavební úpravou, vyžadující odbornost a kvalitu. Doporučujeme přenechat tuto stavební práci odborníkovi, investice času do stavby krbu se vždy vyplatí. Krbové vložky s výměníkem mohou být propojené s topným systémem v domě. Máte-li o tento výrobek zájem, obraťte se na zkušeného prodejce AMAR Krby Morava. Krby, komínové systémy a krbová kamna dodávají na trh více jak 17 let. Zdarma vám zpracují nejen nákresy krbu nebo krbových kamen, ale i cenovou kalkulaci a 3D vizualizaci vašeho řešení.

Zahradní krby – praktický a estetický doplněk

AMAR Krby Morava realizují i zahradní krby, nabízejí jen špičkové produkty, příkladně značky  HOXTER, AQUADOR nebo KOBOK. K létu neodmyslitelně patří nejen koupání v bazénu, ale i grilovačky. Grilování v zahradním krbu dokonale navodí letní atmosféru.  Zahradní krby se zhotovují v rozdílných parametrech i z různých materiálů a pomalu a jistě se stávají součástí každé zahrady u rodinného domu, chalupy nebo chaty.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

14 − two =