Garážová vrata LOMAX – kvalita na prvním místě

Sekční vrata LomaxPokud máte zájem o garážová vrata, kde se snoubí vysoká kvalita s precizní montáží a rozumnou cenou, tak společnost LOMAX je dobrá volba. Tato ryze česká firma více než dvě desítky let dbá na kvalitu, bezpečnost a dlouhou životnost u všech svých výrobků. Můžete si zde objednat nejen garážová vrata, ale i rolety, žaluzie a dveře. Velmi oceníte individuální přístup k zákazníkovi a mistrné spojení funkce a moderního designu. Tým odborníků pracuje pouze se špičkovými CNC stroji s komponenty dodaných od evropských firem, jež splňují normy a legislativu EU. Garážová vrata jsou největším otvorem ve vaší domácnosti, což je důvod, proč společnost klade i velký důraz na energetickou účinnost.

Garážová vrata přizpůsobí vašemu exteriéru

Nákup garážových vrat není tak složité a drahé, pokud si vyberete správného výrobce. LOMAX nabízí celou řadu možností, které vám umožní přizpůsobit svůj výběr a vytvořit jedinečný nový pohled na přední část vašeho domova. Můžete si vybrat z mnoha různých barev, typů a povrchových úprav či zajistit přirozené světlo přidáním oken. Pracovníci vám ochotně poradí i s výběrem typů garážových vrat. Budou vašemu domu lépe slušet sekční, posuvná, dvoukřídlá nebo rolovací garážová vrata? Nebo máte zájem o průmyslová vrata do vašeho skladu? Sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, pod strop –  toto ergonomické řešení nabízí větší prostor uvnitř garáže. Mohou být otevírány ručně nebo automaticky.

Výklopná a rolovací garážová vrata

U rolovacích garážových vrat není nutné zajistit volný prostor před garáží na otevírání a zavírání, nezabírají prostor pod stropem, díky tomu není třeba při projektování osvětlení nebo konstrukce střechy dávat pozor. Výklopná vrata díky cenové dostupnosti jsou stále ohromně žádané. Prověřená klasika, univerzální využití –  není nad bezpečný originální výrobek. Nevíte si s výběrem garážových vrat rady? Doporučujeme vám se obrátit na vysoké profesionály ve svém oboru – lomax.cz jednička na českém trhu. Neváhejte a klikněte zde na poptávkový formulář.

Využijte nabídky: garážová vrata, rolety, žaluzie, vrata….

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 2 =