Soustružení dřeva na zakázku – Jiří Vlček

soustružené autoMáte zájem spolupracovat s firmou, která se specializuje na výrobu nejrůznějších soustružených prvků a dalších ozdobných dílů ze dřeva používaných v nábytkářství? Popřípadě hledáte spolehlivého dodavatele spojovacích a vyspravovacích materiálů ze dřeva nebo partnera pro soustružení dřeva na zakázku? Díky svým bohatým zkušenostem je v tomto oboru na špici firma Jiří Vlček, která především klade velký důraz na kvalitu výrobků a kontrolu jakosti. Krátké dodací lhůty a ochota vyhovět i individuálním přáním zákazníka – samozřejmost. Prvotní cíl je zřejmý, spokojený zákazník.

Soustružení dřeva – truhlářské spoje

Pokud máte ve svém hledáčku soustružení dřeva a truhlářské spoje, dál nehledejte a rovnou si do vyhledávače zadejte zakazkove-soustruzeni-dreva.cz. Ohromnou výhodou služeb firmy je skutečnost, že kromě standardní výroby, dokážou rychle zareagovat i na požadavek soustružit různé dřevěné doplňky podle potřeby zákazníka. Za dlouhá léta, co tuto práci vykonávají, nabili vzácné zkušenosti, které dokážou maximálně zúročit po všech stránkách při výrobě. Pohled na dřevo je tak uklidňující a potěší jeho dotek. Co si budeme povídat dává pocit energie dlouhých let růstu mocného stromu. Čerpáme ze dřeva sílu a práce s tímto přírodním materiálem je radost, což zračí v každém výrobku firmy Jiří Vlček.

Spojovací lamely, nábytkové kolíky …

soustruženíDřevěné nábytkové kolíky není nutné dlouho představovat, neboť mnozí z vás dobře vědí, že slouží jako spojovací prvek při výrobě nábytku a dalších truhlářských výrobků. Mezi stálý sortiment patří spojovací lamely, nábytkové kolíky, tyčovina, vyspravovací lodičky, vyspravovací suky, zaslepovací zátky či nábytkové úchytky. A pokud potřebujete vytvořit pevný a rychlý spoj při výrobě nábytku a některých stavebně truhlářských výrobků – spojovací lamely, bez nich to moc dobře nepůjde. Firma Jiří Vlček vás zajisté zaujme vstřícným přístupem a vhodným finančním řešením!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five − four =