Dřevěná pergola vkusně doplní váš dům a zahradu

 

pergolaToužíte po romantické zahradě? Tak v ní postavte pergolu! Dřevěné pergoly vytvářejí příjemné zastínění během horkých dnů, pokud ji necháte porůst popínavými druhy. Dřevěné pergoly mají tedy hlavně funkční charakter, a pokud pergola nesouvisí s budovou, je možné zvolit i popínavou bujnou vistárií. Tento atraktivní přístřešek umožňuje pobyt na zahradě v parném létě a buduje se většinou ze dřeva. Jedná se o samonosnou konstrukci stojící na dřevěných stojkách. Dřevěné pergoly je možné překrýt zvrchu Lexanem, rohožemi, snopy slámy, rákosovými dílci nebo pevnou textilií.

Dřevěné pergoly! Estetický zahradní prvek

Dřevěné pergoly je vhodné podřídit vizáží rodinných domů a celkové filozofii vašeho pozemku. Nejpoužívanější materiál je dřevo, ovšem typicky jižanskou atmosféru vám vytvoří masivní sloupy z kamene či cihel. Romantiku venkovské květinové zahrady vám umocní subtilní kovová konstrukce. Kov má své místo v moderních sídlech, kde se jednoduše přizpůsobuje přísným tvarům současné architektury. Zajisté neušlo vaší pozornosti, že dřevěné pergoly slouží i jako garáže. Firma Arco Interier vyrábí své výrobky ze široké škály kvalitního dřeva – borovice, smrk, tropické dřevo, lepené konstrukční hranoly a další. Dřevěné pergoly na přání zákazníků dodávají včetně zábradlí, schodů a dřevěné paluby.

Dřevěné pergoly ve vysoké kvalitě za rozumné ceny

Alu-pergola-runi1Firma vám na přání postaví designovanou kovovou pergolu a zaleží jen na vás, zda si zvolíte ocelové nebo hliníkové profily, variabilní je možnost zastřešení nebo zastínění – baldachýny, rolovací, roletová nebo shrnovací střecha, polykarbonát a další. O dřevěné pergoly v letních dnech mají zájem nejen majitelé rodinných domů, ale také restauratéři a hoteliéři. Pokud máte o dřevěnou pergolu zájem i vy, tak vám vřele doporučujeme se obrátit na zkušené a spolehlivé odborníky s letitou praxí a se skvělými referencemi.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − eight =