Bezpečnostní dveře zvýší ochranu vaší domácnosti před zloději

Kriminalita je zejména ve větších městech problémem, s nímž se může setkat velká část z vás. Velmi častými případy jsou vloupání do bytů a rodinných domů. Jejich majitelé přitom mnohdy podceňují bezpečnost a zlodějům tak velmi usnadňují přístup k majetku. Základním prvkem, který ochrání vaši domácnost, by vždy měly být kvalitní vchodové bezpečnostní dveře.

Fotografie: vchodové bezpečnostní dveře

vchodové bezpečnostní dveře

Jak poznat vhodné bezpečnostní dveře?

Ideální je, pokud zvolíte odolné bezpečnostní dveře do bytu. K tomu, aby zákazníci měli lepší přehled, došlo k vytvoření několika bezpečnostních tříd. Platí zde, že dveře 1. a 2. třídy nejsou z tohoto hlediska příliš kvalitní, i méně zručný zloděj je dokáže překonat během chvilky, a to pouze za použití jednoduchého nářadí.

U 3. a 4. třídy už je situace pro kriminální živly přeci jen daleko obtížnější a takovéto bezpečnostní dveře jsou pro běžné domácnosti zcela vhodné. Dvě nejvyšší třídy pak zajišťují maximální bezpečnost, k jejich překonání už nestačí běžné zlodějské náčiní, pro domácí využití jich ale není zapotřebí, navíc je jejich pořízení finančně dosti nákladnou záležitostí.

Příkladem dostačujícího produktu, který vám zajistí patřičnou ochranu před vstupem cizích osob dovnitř objektu, jsou bezpečnostní dveře delta.

Další náležitosti, které se u vchodových dveří vyplatí sledovat

Při výběru vchodových dveří je dobré si všímat nejen obtížnosti jejich překonání, ale i dalších parametrů. Kvalitní dveře mají mít i vysokou schopnost zamezit průniku hluku zvenčí dovnitř nemovitosti. Zároveň by měly mít solidní tepelně izolační vlastnosti, což sníží náklady na vytápění domu či bytu. V neposlední řadě pak při volbě bezpečnostních dveří do bytu hraje roli i vzhled. Barevné provedení je ideální sladit s celkovou koncepcí domu, zejména jeho fasádou.

Široký výběr produktů naleznete u společnosti Bezpečnostní dveře Praha. Více informací zjistíte na BP dveře – reference. Firma zajistí i kompletní montáž dveří.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 10 =