Manipulační technika a její široké využití

V podstatě nezáleží na tom, v jakém sektoru působíte, protože manipulační technika nachází široké uplatnění ve strojírenském, stavebním, ba i automobilovém průmyslu. Stejně tak se stane nenahraditelnou součástí skladových hal či velkých dílen. V následujících řádcích vám představíme nejčastější a zároveň i nejžádanější druhy manipulační techniky.

Elektrické kladkostroje

Velice používané jsou elektrické kladkostroje, které mají jeden důležitý úkol, a to přemisťovat materiál z místa na místo. V nabídce najdete elektrické kladkostroje stacionární, s elektrickým pojezdem nebo s ručním postrkem. Záleží jen na vás, jaké řešení vám vyhovuje nejvíce.

Sloupcové jeřáby

Další manipulační technika, která má uplatnění v mnoha odvětvích, jsou sloupcové jeřáby. Ušetří vám spoustu práce i času. Ukotvují se hlavně do betonového základu, případně na roznášecí desku. Vybrat si můžete z pestré škály modelů od sloupcových jeřábů s ručním pohonem až po plně elektrické modely.

Podvěsné jeřáby

Stejně tak vám přijdou vhod i podvěsné jeřáby s rozmanitými nosnostmi. Zatímco některé alternativy zvládnou 500 kilogramů, jiné i klidně 1 600 kilogramů. Záleží na tom, k jakému účelu jeřáb požadujete.

Permanentní magnety

Zapomenout nesmíme ani na permanentní břemenové magnety, které nacházejí uplatnění při zvedání a přesouvání feromagnetických materiálů. Poradí si s plochým i kruhovým profilem, takže nejste nijak omezeni. Permanentní magnety mají takřka nulové provozní náklady, a proto patří mezi jeden z nejžádanějších druhů manipulační techniky.

Pokud hledáte společnost, v jejíž nabídce je zdvihací a manipulační technika, obraťte se na specialistu jménem BAZALA. Zaměřuje se na zdvihací zařízení všeho druhu. Pokud si nevíte rady, určitě kontaktujte odborný personál, jenž vám se vším pomůže. Společnost na trhu působí od roku 1996, takže letité a bohaté zkušenosti jsou samozřejmostí.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − six =