Dejte svému oknu novou tvář

rimske_rolety_rodinny_dum_kurim_02Přestože se v současné době preferuje minimalistický styl bez zbytečných textilií, tak látkové rolety zažívají velký boom. Starým ´socialistickým roletám´ již dávno odzvonilo. Dnešní trh nabízí vylepšené látky a moderní stahovací systémy, a pokud jste kreativní, tak máte jedinečnou možnost si prozářit fádní místnost efektním doplňkem. Je-li pro vás toto téma aktuální a toužíte po příjemném a stylovém zastínění, moderní látkové rolety diamond design můžeme jen doporučit. Vysoká kvalita se zde snoubí s praktickými vlastnostmi a elegantním designem. Látkové rolety nejsou omezené velikosti a jsou vhodné pro všechny druhy oken.

Látkové rolety fungují jako termoizolace

Trendy vzhled novostaveb rodinných domů umocňují velká okna a prosklené stěny. Díky tomu je vila světlá a vzdušná, nechybí terasa a originální zastínění. Látkové rolety vám nejen plně zatemní interiér a sníží hluk přicházející zvenčí, navíc vám ušetří až 34 % nákladů na vytápění, díky bránění úniku tepla z místnosti. Ovládání látkových rolet je velice jednoduché. Máte na výběr řetízkový mechanismus, pružinový nebo motorický. Nejpohodlnější je systém ovládání rolet pomoci elektrického motorového pohonu, kdy se používá dálkové ovládání. Rolety se zpravidla montují na stěnu nebo do stropu a dělí se na transparentní (nahrazují funkci záclony), polotransparentní (látky propouští větší procento světla a jsou neprůhledné), zatemňující (zcela neprůhledné látkové rolety).

Látkové rolety diamond design – punc originality

latkove_rolety_skolka_brno_8Ano, punc originality a luxusu to jsou moderní látkové rolety diamond design. K nalezení zde: http://www.diamonddesign.cz/latkove-rolety/. Pokud preferujete vysokou profesionalitu, spolehlivost a individuální přístup, tak jste na tom správném místě. Firma nabízí kvalitní materiály od renomovaných světových výrobců, k dispozici máte více jak 500 typů vzorů a barev včetně individuálních potisků, látky jsou bezúdržbové, což ocení především alergici, nechybí systémy zavěšení, motorické ovládání, inteligentní systémy, záruční i pozáruční servis.  Díky různým úpravám jsou látky nehořlavé a odolné proti vlhkosti.

Nebo je libo římské rolety?

římské roletyŘímské rolety jsou zvláštním typem látkových rolet. Jsou typické svými sklady, které vytvářejí pravidelně rozmístěné dřevěné tyčky. Ty jsou zasunuté do ok našitých na rub stínící látky. Roleta se ovládá pomocí šňůrek. Princip i ovládání jednoduché – z toho vyplývá dlouhá a bezúdržbová funkce. Diamonddesign nabízí nepřeberné množství látek. Pořiďte si římské rolety – jsou elegantní a skvěle dotvoří design právě toho vašeho interiéru. Nechte si poradit zde: http://www.diamonddesign.cz/rimske-rolety/.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 + one =