Co nesmí chybět v dětském a studentském pokoji?

Nejmenší členové rodiny, teenageři i dospělí potřebují mít v domě místečko, kde relaxují, učí se a tvoří své plány do budoucna. Co by v takových pokojích nemělo scházet? Nejsou to jen pohodlná pohovka, postel a skříně. Záleží na detailech, barvách stěn i dekoracích.

Tipy pro dokonalé království nejmenších

Před zařízením dětského pokoje je nutné dbát na věk potomka. Dětské pokoje by měly mít kvalitní postel, praktický pracovní stůl s židlí, úložné prostory i hrací centrum. Od věci není neutrální srdce místnosti doplněné barevnými doplňky a dekoracemi, jako jsou slupovací samolepky či plakáty oblíbených hrdinů. Klíči k úspěchu jsou polštářky, sedací vak, tabule, nástěnka. Pro menší ratolesti se hodí tajemné kouty v pokojíčku, klouzačka, mini domeček. Zde hraje prim bezpečnost. Dostatek úložných prostor pro knihy, hračky, oblečení a suvenýry je nepostradatelný.

Co patří do studentského pokoje?

I v případě studentského pokoje se musíte zaměřit na jeho prvotní předlohu. V tomto případě je stěžejní pracovní část, jen tak lze očekávat výborné studijní výsledky. Senzací jsou pro studentské pokoje designové poličky, kontejnery na kolečkách a odkládací stolky. Dále musíte myslet na spací díl a úložné prostory. Rozhodně nezanedbejte společenskou zónu, kde bude váš potomek vítat kamarády a bavit se s nimi. Určitě se hodí menší pohovka a sedací pytel. Teenageři si s úklidem nedělají starosti, proto ocení velkou šatní skříň. Koberce jsou přežitkem, snad jeden k pohovce. Lze uvažovat o televizi a DVD přihrádkách. Trefou do černého je nábytek z materiálů, které něco vydrží a umožňují snadnou údržbu.

Kde nakoupit?

Místností pro všechny je obývák, protože slouží k relaxaci. Obývací pokoje s prostornou sedačkou, obývací stěnou na míru a moderními doplňky splní nejnáročnější očekávání. Zajděte si pro inspiraci na web nabytek-max.cz. Čeká vás pestrá paleta vybavení do všech koutů v domě!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

3 × 1 =