Dodejte svému bydlení osobitost a originalitu

Domov je místem, kam se každý z nás rád vrací a kde by mu mělo být nejlépe. Zároveň by toto místo mělo být funkční a praktické. V případě, že jste zvyklí volit originalitu a osobitý styl, nemusíte mít ani obavy o moderní vyznění bydlení. Inspirujte se a vyzkoušejte něco nového.

Kde hledat inspiraci

Dalo by se říci, že inspirace je naprosto všude. Můžete si prohlédnout katalogy, internet nebo se inspirovat u svých známých. Dívejte se kolem sebe a všímejte si neobyčejných věcí. Můžete propojit minimalismus, industriální styl a také bohémské bydlení.

Fantazii se meze opravdu nekladou. Nezapomeňte navštívit také bazar, antikvariát nebo starožitnictví, kde pořídíte originální doplňky do interiéru, ale také dekorace do exteriéru. Hledejte a zkoušejte najít právě ten styl, který bude vystihovat vaši osobnost.

Kombinace starých a nových věcí

Nebojte se zkombinovat nové věci a starší, třeba i renovované kousky nábytku, popřípadě dekorací či doplňků. I moderní novostavbu můžete vybavit starodávným nábytkem. Udělejte si ze svého bydlení právě takové místo, které se bude zamlouvat v první řadě vám. Nebojte se myslet na detaily a interiér doplňovat o polštáře, přehozy či živé květiny. V ideálním případě kombinujte věci, barvy a materiály tak, aby spolu ladily a zároveň byly na první pohled originální.

Nezapomínejte na praktickou i designovou stránku

Při kombinaci stylů myslete vždy nejen na praktickou, ale také designovou stránku. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, tak propojte styl vašeho domu se stylem garáže. Zaměřte se na originalitu vašich garážových vrat. Nápadem, který vás nadchne, může být digitální potisk vrat, který vám zaručí, že vaše bydlení bude vypadat naprosto skvěle. Inspirovat se můžete kolekcí UNICO od návrhářky Ivy Bastlové, která vytvořila kolekci deseti dekorů garážových vrat. Vpusťte tak do svého bydlení prvek nadčasový a současně velmi osobitý.

Najděte vlastní styl

Při hledání vlastního stylu se zamyslete vždy nad tím, co se vám nejvíce líbí a co o vás nejvíc vypovídá. Platí to, ať už se jedná o vzhled garážových vrat, ať už sekčních, posuvných či dvoukřídlých, celkový vzhled domu a samozřejmě i samotného interiéru a vybavení. Stylů, ve kterých se můžete shlédnout, je velké množství. Inspiraci můžete načerpat z prvků koloniálního bydlení, skandinávského stylu nebo třeba vintage a etno stylu.

Vaše bydlení může být moderní a jednoduché nebo kombinovat více stylů. V každém případě vše vybírejte pečlivě a mějte na paměti, že nemusíte bydlet v luxusním a dokonalém domě. Mnohdy je totiž více právě osobitost a originalita vašeho bydlení.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four × three =