Fotografie: dětské skluzavky a hřiště

Dětská hřiště do konce roku se slevou

Přemýšlíte o tom, že byste dětem na zahradě postavili dětské hřiště? Jak by vám potvrdilo mnoho jiných rodičů, jde o skvělý nápad. Děti se zabaví a budou mít motivaci trávit čas na čerstvém vzduchu. Při tom všem je budete mít hezky pod dohledem.

V dnešní době aby se člověk téměř bál pustit děti samotné hrát si s kamarády na ulici. Nikdy nevíte, koho potkají na veřejném dětském hřišti, nebo zda na pískovišti nebudou injekční stříkačky od narkomanů. Zahradní houpačky, skluzavky a pískoviště jsou prostě bezpečnější. Kvalitní modely navíc vydrží opravdu dlouho, budou si na nich hrát ještě vaše vnoučata.

Hřiště z řady Pirát do konce roku se slevou 20 %

Podívejte se například na dětská hřiště Pirát na webu Skluzavky.cz. Tato řada je totiž od poloviny prosince až do konce roku 2022 ve slevě. Oproti běžným cenám ušetříte 20 %.

V řadě Pirát najdete celá dětská hřiště, ale i samostatné skluzavky, dětské domečky, pískoviště a piknik stoly nebo doplňky na hřiště. Ano, dětská hřiště lze budovat postupně. Začněte jedním nebo dvěma prvky, a pokud budou děti spokojené, dopřejte jim víc. Samy si jistě řeknou, co jim na hřišti chybí. Jak porostou, můžete hřiště obohatit také o workout prvky, na nichž si zacvičí.

Nakupte hřiště teď, nainstalujte na jaře

Sleva je lákavá, ale přijde vám nesmyslné pořizovat dětské hřiště nyní v zimě, když ho stejně nemůžete nainstalovat na zahradu? Na Skluzavky.cz je možné objednat hned dnes a odebrat zboží až na jaře. Nyní zaplatíte 50 % částky, zboží zůstane uskladněné ve skladu e-shopu. Na jaře se ozvete, doplatíte druhou polovinu a dětské hřiště si necháte dodat. Pak už ho budete moct nainstalovat a děti si na něm rovnou začnou hrát.

Na Skluzavky.cz toho najdete opravdu hodně od pískovišť přes houpačky až po domečky. Výběr bude náročný. Jestliže hřiště neplánujete jako překvapení, zeptejte se dětí, co by rády.