Fotografie: nadměrná přeprava

Potřebujete poslat velký a těžký balík? Kontaktujte specializované pomocníky

Správné a výhodné vyřešení logistických úkonů je alfou i omegou fungující firmy. Ani ty nejlepší produkty, nejpříjemnější zákaznická péče a opravdoví profesionálové z oboru vám nebudou k ničemu, když nezvládnete dostat zboží do finální destinace. V případě klasických zásilek je situace poměrně jednoduchá, ale co si počít s nadměrnými náklady?

Opatrnost a přijatelné ceny

Pokud vás zrovna čeká nadměrná přeprava, okamžitě ztrácíte možnost využít služeb běžných kurýrů. Ti se totiž zaměřují pouze na klasickou péči, která počítá maximálně s produkty o váze několika kilogramů (výjimečně několik desítek kilogramů) a rozměrech v řádech desítek centimetrů.

Nejčastějším kamenem úrazu je přeprava stavebních strojů a přeprava zemědělské techniky. V obou případech se bavíme rovnou o několika tunách hmotnosti, přičemž takový úkol vyžaduje zvláštní zacházení a specializované prostředky. Na koho se obrátit?

Neutrácejte peníze zbytečně

Nadrozměrná přeprava představuje v podání mnoha společností velmi nákladnou záležitost. Daný fakt platí dvojnásobně, pokud se chystáte odeslat zásilku za hranice České republiky. Z toho důvodu se hodí vyhledat spolehlivé, avšak cenově přijatelné experty. Za zmínku stojí například známá firma Easy Logistics, jež se na trhu pohybuje přes sedmnáct dlouhých let.

Její specializací je přeprava těžkých zásilek nejen na území naší země, nýbrž i v mnoha dalších koutech celého světa. Díky profesionálnímu vybavení dostanete možnost odeslat libovolný výrobek o délce až 22 m, šířce 6 m a výšce těsně nad 4,5 metru. Podívejte se na internetové stránky pod vloženými odkazy, použijte uvedené kontakty a domluvte si nezávaznou konzultaci, na jejímž základě se sami rozhodnete, jestli uzavřete spolupráci.