Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK s dopravou zdarma

Všichni toužíme po útulném domovu a snažíme se dle svých finančních možností si zařídit komfortní bydlení. Útulný domov, je ten domov, který nabízí dostatek životního prostoru a volný pohyb. Útulné bydlení je to bydlení, kde mají věci své místo a nepůsobí tak jako skladiště. A to je důvod, proč je velký zájem o šatní skříně buk v různém provedení. Často řešíme problém, jaká šatní skříň bude pro nás nejvhodnější. Jednoznačně vedou skříně s posuvnými dveřmi, které jsou ideální do každé místnosti a využijí každý centimetr od podlahy až po strop. A když je třeba tak šatní skříně buk elegantně doplní vaší předsíň, chodbu, dětský pokoj, ložnici a také obývací pokoj.

Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK na T-nabytek.cz

Šatní skříně v oblíbeném dekoru BUK na T-nabytek.cz

Šatní skříně buk – stylový design  

Moderní šatní skříň buk se vyznačuje vzdušností, jasnými geometrickými tvary s ohledem na každý detail, lehkosti chodu a promyšleným řešením vnitřního prostoru. Kombinaci různých barev a materiálů umožňuje rozčlenění plochy dveří. Trendy šatní skříně je zelená kombinace hliníkových rámů v anodizovaných barvách s hladkým povrchem a laminované dřevotřísky v dřevitých dekorech. Rámy imitující dřevo jedinečně sladíte s dřevotřískovou výplní v široké paletě barev.  Šatní skříně buk! Neméně zajímavé jsou i kontrastní kombinace – bílá/ černá nebo třešňový rám s výplní dveří ve smetanové barvě.

 Šatní skříně buk! Osvěží váš interiér  

Pro milovníky klasiky jsou šatní skříně buk jako stvořené. Světlé šatní skříně buk se hodí do tmavších místností, a pokud zvolíte zrcadlové dveře – opticky zvětšíte a rozjasníte prostor. V nabídce jsou šatní skříně vyrobené z masivu, lamina, dýhy nebo z foliovaných tzv. MDF desek. Šatní skříně buk osvěží každý interiér a upotřebíte je nejen v předsíni nebo v chodbě, ale také v ložnici nebo v obývacím pokoji.  Volte kvalitu – šatní skříně buk!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =