Fotografie: fotokalendář

Fotokalendář si můžete nechat zpracovat během celého roku

Kalendáře se obvykle kupují v prosinci, aby byly připravené na následující rok. S fotokalendáři je tomu ale jinak. Ty se zhotovují celý rok. Můžete si je totiž nechat připravit právě od následujícího měsíce a mít je na celý další rok. Nejsou vázané na rok kalendářní.

Dárky s fotografiemi jsou obecně skvělá možnost, jak někoho potěšit, a přitom neutratit spoustu peněz. Úplně nejoblíbenější jsou potom právě kalendáře. Zobrazíte v nich ty nejlepší fotografie a zážitky, které jste sesbírali během loňského roku, a pak na ně budete moct hezky vzpomínat.

Kolik fotek jste schopní dát dohromady?

Fotokalendář může být měsíční i týdenní. Měsíční se možná zdá docela omezující. Vybrat pouze dvanáct krásných fotografií je trochu oříšek, když jich máte desítky. Dobře si ale rozmyslete, zda jste schopní shromáždit 53 fotografií. Tolik týdnů má totiž celý rok.

Fotografie si nachystejte určitě ještě před tím, než si fotokalendář objednáte. Ano, strávíte tím pěkných pár hodin, ale vždyť právě o tom tento personalizovaný dárek je. Obdarovanému věnujete svůj čas, který jste strávili přípravou.

Kterým měsícem či týdnem má fotokalendář začínat?

Na Dareckyodsrdce.cz jsou schopní vám kalendář připravit od libovolného měsíce či týdne na období jednoho roku. Zamyslete se tedy, kdy přesně fotokalendář darujete. Jestliže ho chystáte třeba k narozeninám pro babičku a narozeniny má v březnu, ideální bude, aby začal od května.

Jaký typ kalendáře vlastně hledáte?

Není kalendář jako kalendář. Existují stolní, nástěnné na výšku i na šířku. Kam myslíte, že si ho obdarovaný či obdarovaná dá? Zamyslete se, jestli ho má kam pověsit, nebo třeba zda má vedle postele nějakou komodu, na kterou by se kalendář hodil. Orientovat se samozřejmě dá i podle ceny. Rozmyslete si, kolik peněz chcete do kalendáře dát, a podle toho vyberte typ.