Kancelářský nábytek České Budějovice

Kancelářský nábytekNa našem portále kvi.cz vás zbavíme černých můr s navržením, vybavením a montáží kancelářského nábytku do vaší firmy, pomůžeme s výběrem bytového nábytku, grátis vám zpracujeme grafické řešení obytného prostoru, barevně vyladíme a skvělým desénovým nábytkem dotvoříme k dojmu příjemné atmosféry bytu, pokoje či kanceláře. Kancelářský nábytek České Budějovice prodáváme též přímo z kamenné prodejny na Pražské třídě v Českých Budějovicích. Vaši objednávku zrealizujeme, vyměříme, zboží dopravíme i rozmístíme, případně provedeme potřebnou montáž. Kancelářské židle v mnoha typech pohodlné, ergonomické, s velkou pohyblivostí můžete se přemísťovat po celé kanceláři, aniž vstanete.

Bytový nábytek – od českých „makerů“

Naše společnost vám poskytne řešení kompletní vybavenosti nábytkem vašeho bytu bez ohledu na to, zda jde o garsoniéru nebo luxusní vilu, aby to vyhovovalo rozpočtově i stylu rezidenčnímu nebo současnému. Sladíme vám námi prodaný nábytek s osvětlením, bytovými doplňky, designově vygradujeme k maximálnímu vizuálnímu efektu. Pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte nás a my vám poradíme a posloužíme. Na skladě k prodeji se nalézají, sedací soupravy, kancelářské židle, jídelny, ložnice, předsíně, stoly, stolky jídelní stoly apod.

Sedací soupravy – hlavní součást obývacího pokoje

V současnosti nabízíme některé sedací soupravy se slevou, jako například sedací soupravu Alfa, rohovou, rozkládací dříve za cenu 31048 Kč nyní za 18990 Kč. Soupravy jsou ve stylu minimalistickém, vyrobeny z kvalitních materiálů a potahových látek, možné si vybrat se vzorníku v požadovaném barevném odstínu a dezénu. Nábytek je vyráběn etablovanými společnostmi na trhu kancelářským nábytkem, jako jsou Hobis, Setim,Exner, Italský nábytek, Wels. Do kanceláří prodáváme systém paravanů, sloužící k rozdělení prostoru s mnohoúčelovým využitím.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × 3 =