Dřevěné materiály – terasy, podlahy! Záruka vysoké kvality Au-Mex spol. s r.o.

teakDřevo přináší pocit klidu, tepla a bezpečí, ceníme si přírodní vzhled a vynikající fyzikální vlastnosti. Dřevo má ze všech stavebních materiálů nejnižší tepelnou roztažnost, není elektrostatické, dlouhá životnost. V poslední době zažívají boom dřevěné plovoucí podlahy, kde vede na příčkách prodejnosti teaková podlaha.  Pro své úžasné vlastnosti a krásu byl Teak v minulosti považován za královský strom. Zpočátku se používal na stavbu lodí a později se z něho vyráběl nábytek. Teakové dřevo je svými skvělými vlastnostmi přímo předurčené pro výrobu podlahy –  husté vlákno, které se neroztahuje, nesmršťuje jako jiné dřeviny.

Dřevěné terasy – nechte vyniknout krásu přírodního materiálu

Jaro je tady a s ním i potřeba se slunit. Obyčejná lavička vám nikdy nenahradí komfort a krásný vzhled dřevěné terasy. Nemusíte se obávat, že vám budování terasy vyluxuje vkladní knížku, není to drahá ani náročná záležitost. Stačí znát pár důležitých faktů a radovat se z ní můžete ještě toto léto. A pokud si nevíte rady, tak si do hledáčku zadejte au-mex.cz. Společnost Au-Mex se výrobě teras a podlah zabývá téměř dvacet let. Zajímáte se o OSB desky nebo by se vám hodila nějaká překližka, popřípadě zvažujete výrobu dubové podlahy? Nechte si poradit od těch nejlepších odborníků, kteří navíc nabízejí své produkty za velice rozumnou cenu.

Merbau – jádrové dřevo

Podlahy se vyrábějí z mnoha materiálů – laminát, PVC, vinyl a dřevo, kde si dobře vede merbau, exotická dřevina pocházející z Indonésie. Na výběr máte několik barevných tónů – hnědá, červená, oranžovožlutá a žlutohnědá. Pokud stavíte nebo přestavuje svůj rodinný dům, chalupu či chatu tak se vám vždy vyplatí zavítat do internetového obchodu realfloor.cz, který provozuje výše zmíněná společnost. Oceníte velký výběr dřeva stejně tak klientský servis. Nově můžete navštívit i vzorkovnu na Poděbradské 574/40, Praha 9 – Vysočany.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × four =