Kuchyně vytvořené přesně pro vás

lucciaMáte doma atypické rozměry a obtížně sháníte nábytek i do kuchyně? Je tady řešení – kuchyně na míru. Pokud je pro vás toto téma aktuální a máte ve svém hledáčku klasické nebo rustikální kuchyně na míru, tak vám rozhodně doporučujeme zavítat na portál truhlarstvimicek.cz. Zde vyrábějí kuchyně z cenově dostupného lamina a také z masivního dřeva. Proč Miček truhlářství? Příjemné jednání a spolehlivost, plní časové limity, rozumné ceny, zakázky přijímají z celé ČR. Firma zaměstnává čtyřicet pět zkušených truhlářů, kteří vám i podle donesené fotografie vyrobí stůl, židle, police, lavice prostě na co si vzpomenete. Využívají vlastní dřevo a k dispozici mají sušárnu i pilu.

Kuchyně z masivu – výrazná dominanta ve vašem domově

 

Moderní kuchyně z masivu se stává dominantou bytu či domu a povětšinou podléhá trendům, poznáme podle kuchyně charakter a životní styl majitele. Velká variabilita možností, kterou poskytuje výroba kuchyní na míru, umožňuje vyhotovit vaší kuchyň tak, aby plně odpovídala představám účelné kuchyni. Velmi často jsou kuchyně umisťovány do prostor, kde je kuchyň spojena s jídelnou či obývacím pokojem. Mnohdy prostor kuchyně opticky odděluje barový pult, který plní řadu jiných úkolů. Díky různým hliníkovým prvkům, aplikací skla či pestré paletě provedení dvířek je docílen originální vzhled.

Rustikální kuchyně – návrat do minulosti

excelant2Kuchyně je centrům dění ve vašem bytě, a proto by měla každá kuchyň poskytnout příjemný a útulný prostor. Nudí vás klasické kuchyně? Tak zvolte rustikální kuchyně, které vdechnou vašemu domovu to pravé kouzlo a připomenou vám časy vašich babiček. A čím je typická rustikální kuchyně? Velkou dřevěnou kuchyňskou linkou se starými kredenci, zděným ostrůvkem s širokou digestoří a smaltovaným nádobím. Atmosféru rustikální kuchyně podtrhnou jednoduché doplňky jako sušené květiny, česnek, cibule apod. Inspiraci naleznete – kuchyně fotogalerie!

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 10 =