Kvalitní zakrývací plachty Štěpáník

Bez kvalitních zakrývacích plachet si neumíme svůj život vůbec představit. Počasí je nevyzpytatelné a tak velmi často potřebujeme pevnou a nepromokavou plachtou zakrýt stroje, stoh sena nebo část rozestavěného domu. Trh nabízí ohromné množství těchto výrobků, ale ne všude se nalézá proklamovaná kvalita. Společnost Plachty Štěpáník od roku 1995 vyrábí zakrývací plachty ve všech velikostech, a co se týče kvality výrobků a přístupu k zákazníkovi mají ty nejlepší reference. Firma se nezabývá pouze výrobou zakrývacích plachet všeho druhu, ale také vyrábí reflexní vesty a stínící sítě na ploty z těch nejkvalitnějších PE vláken.

Dobře využitelné stínící sítě na ploty

stínící plachta na plotSe stínícími sítěmi na ploty mají zajisté své zkušenosti sportovci, neboť je často používají na tenisových kurtech a hřištích. Stínící sítě najdou také uplatnění na pískovištích nebo je uživatelé používají jako zahradní přístřešek, navíc se dají jednoduše přizpůsobit i skleníkům. Stínivost zelené sítě je velmi vysoká, dosahuje až 90% a k plotům se připevňují pomocí silonové šňůry a utkaných ok po okrajích. Ukotvení je ohromně pevné a nemusíte se obávat silného větru. Stínící sítě jsou odolné proti vysokým teplotám, atraktivní vzhled, rozměry sítě si zpravidla určují sami zákazníci.

 

Pevné vagonové plachty a autoplachty za skvělé ceny

Mnozí uživatelé mají taktéž dobré zkušenosti i s pevnými vagonovými plachtami od společnosti Plachty Štěpáník. Vagonové plachty vydrží extrémně vysoké teploty (do 85°C) a mráz do – 50°C, taktéž skvěle odolávají kyselinám a alkáliím. Navíc disponují inteligentním a sofistikovaným systém upevnění, takže obava, že silný vítr plachtu odnese, není na místě. Velký zájem je i o autoplachty a nelze se tomu divit. Autoplachta vyrobená z pevného nylonu prodlouží významně životnost vašeho vozu. Plachta disponuje gumičkami a dvěma kapsami na postranní zrcátka. Zakrývací plachty si můžete osobně vyzvednout v kamenné prodejně v obci Chvalčov.

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =