Kvalitní, zdravý a pohodlný spánek

Spánek je pro lidské zdraví velmi důležitý a zabere nám přibližně třetinu života. A i právě proto si zasloužíte v posteli komfort. Špatně spíte, nedaří se vám dlouho usnout nebo se v noci budíte? Ráno jste rozlámaní a necítíte se vyspale? Na vině může být špatně zvolený polštář. Ten správně zvolený vám totiž poskytne správnou podporu krku a páteři, čímž se postará o potřebný komfort během odpočinku a spánku.

Kvalitní polštáře pro spaní jako na nadýchaném obláčku

Kvalitní polštáře Praha vám dopřejí ničím nerušený spánek jako na nadýchaném obláčku. Produkty od firmy Dormeo zajistí potřebnou oporu páteře, díky čemuž se ráno nebudete probouzet rozlámaní a předejdete i nepříjemným bolestem zad. V nabídce naleznete různé velikosti a typy polštářů, a to například s paměťovou pěnou, anatomické, nízké a další. Některé také obsahují výtažky z rostliny aloe vera. Tato rostlina je velmi oblíbená pro svoje léčivé a blahodárné účinky. Příznivě tak působí nejenom na kvalitu spánku, ale i na pokožku.

Řešení pro milovníky spaní na boku

Poloha vleže není nic pro vás a raději preferujete spaní na boku? Pak je pro vás jako stvořený speciální anatomicky tvarovaný polštář pro spaní na boku. Díky němu získají vaše svaly a páteř potřebnou oporu, a i během polohy na boku docílíte vytouženého pohodlí. Od klasiky se odlišuje především svým tvarem a také je výrazně tvrdší. Speciální technologie zároveň také zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu a výtažky z aloe vera zaručují příjemné uvolnění a odpočinek.

Varianta s paměťovou pěnou pro více pohodlí

Více pohodlí vám nabídnou komfortní polštář s paměťovou pěnou. Ten se postará perfektní vytvarování v oblasti kolem vaší hlavy podle momentální polohy, což zajišťuje komfortní spánek. Díky tomu se tak polštáře s paměťovou pěnou přizpůsobí jakékoliv změně polohy. Větrací systém pak zabraňuje nepříjemnému pocení a udržování vlhkosti.

Řešení pro ty, kteří nemají rádi příliš pod hlavou

Razíte v posteli heslo, co se týče ložního prádla a doplňků, že méně je více? Nespíte rádi s příliš nadýchaným polštářem pod hlavou, ale spíše vyhledáváte menší objem? Ti, kdo nemají v posteli rádi příliš mnoho pod hlavou, je skvělým řešením nízký polštář speciálně vyrobený pro tyto situace. Zajistí, abyste se vyspali dorůžova a přesně tak, jak to máte rádi.

Ochranný povlak zajišťující prodloužení životnosti

Aby vám polštáře co nejdéle vydržely a mohly naplno plnit svoji funkci, je vhodným doplňkem ochranný povlak na polštář. Ten je dostupný hned v několika různých velikostech a zajistí potřebnou ochranu proti alergenům, roztočům a také nežádoucím skvrnám od potu. Polyuretanová membrána navíc funguje jako plně voděodolná bariéra.