Stylová dlažba na terasu z přírodního kamene

KAPIOCX600X600X22CALXRS_01NChystáte se na renovaci domu, bytu nebo své kanceláře či stavíte novostavbu? Popřípadě vybíráte dlažbu na terasu nebo bazén? Pokud preferujete vysokou kvalitu, tak si rozhodně vyberte přírodní kámen. Jedná se o efektní, neklouzavý a bezúdržbový materiál s nekonečnou životností. Dlažba na terasu z přírodního kamene – symbol luxusu, vkusu, úspěchu a nadhledu. A pokud je pro vás toto téma aktuální, tak se vám rozhodně vyplatí zavítat na internetové stránky stonemarket.cz, kde se na dlažbu a obklady z přírodního kamene specializují. Pražská firma Stonemarket má dlouholeté zkušenosti a řadí se mezi přední společnosti v tomto oboru v České republice. Na díla v exteriérech a interiérech používají pouze přírodní kámen, především pískovec, křemenec, břidlici, rulu a jurský mramor od nejlepších německých, indických a brazilských dodavatelů.

Venkovní dlažba na terasu z přírodního kamene – ideální řešení

Venkovní dlažba na terasu z přírodního kamene je skutečně ideální řešení a to z hlediska funkčnosti a designu. Navíc přírodní materiály udávaly a vždy budou udávat trendy v luxusním segmentu. Díky svým vlastnostem se můžete v klidu a pohodě procházet kolem svého bazénu nebo po terase s holýma nohama, aniž se bude muset obávat spálení, tak jako na tmavých podlahách vyrobených z umělé hmoty. V zimě oceníte přírodní kámen i na podlahovém topení, neboť přestup tepla je mnohem lepší než u laminátu a dřeva. A pokud upřednostňujete unikátnost, tak volte pouze přírodní materiál – každý kus je originál, liší se póry, žilami hornin a barvou.

Trendy obklady – přírodní obkladový kámen

KABRINBR030020010KAL10KS_03NKdo by netoužil po bezpečném a útulném prostředí kolem svého bazénu? Zažívá ohromný boom obkladový kámen. A nelze se tomu divit, neboť se jedná o velice odolný materiál a kromě toho vypadá moc hezky. Přírodní obkladový kámen se ukládá do volně přístupného terénu nebo na existující betonový podklad. Pokud si nevíte rady, tak vám doporučujeme návštěvu showroomu v Praze 6, Patočkova 869, kde vám ochotně pomohou s výběrem materiálu, taktéž je možné se domluvit, aby pracovníci firmy přijeli s několika vzorky za vámi.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × one =