Fotografie: Dřevěné podlahy

Nepodceňte vlastnosti kvalitní podlahy. Jaký typ je pro vás nejvhodnější?

Podlahy bývají často podceňovanou součástí domácnosti. Právě ony vám však zajistí velké úspory na energiích, dokážou perfektně tlumit hluk i nárazy a zvyšují celkový komfort. Přesně proto se rozhodně vyplatí spolehnout na poctivé řešení. Je pro vás vhodnější laminátová plovoucí podlaha, dřevěné plovoucí podlahy, přírodní linoleum, nebo jiná varianta?

Ohromné množství možností

Možná se v posledních několika týdnech díváte na internet a lámete si hlavu s tím, jaký z desítek druhů podlahy je pro vás nejlepší. Žádné univerzální řešení přece jen neexistuje a každá místnost vyžaduje trochu odlišný přístup.

Do předsíně a obývacího pokoje jsou super volbou plovoucí podlahylaminátové podlahy (právě pokládka laminátových podlah je v posledních letech zdaleka nejpopulárnější možností) či palubové podlahy.

Pokud zrovna zařizujete vlastní skromnou tělocvičnu, rozhodně zvolte specializované sportovní podlahy, případně klasické pevné parkety.

V kancelářích a firmách jsou zase jasnou volbou odolné PVC podlahyvinylové podlahy nebo klasické koberce (ty oceníte i v ložnici nebo dětském pokoji).

Na koho se spolehnout?

Lákají vás dřevěné podlahy? Potřebujete opravu laminátové podlahy? Provozujete frekventovaný obchod a sháníte pravidelně čištění podlah? Nebo snad sníte o vlastní venkovní terase? Ať tak, či onak, opravdu nemusíte na každý úkon shánět jinou firmu.

Bohatě vám postačí, když se spolehnete na služby oblíbené společnosti Podlahy Gajdoš. Tito odborníci už od roku 2002 poskytují svým klientům komplexní služby v oboru návrhu, instalace, údržby i čištění nejrůznějších druhů podlah. Na jejich webových stránkách si budete moci prohlédnout jednotlivé typy, porovnat je a přečíst si všechny důležité informace, a tak ihned získáte inspiraci.