Nový den s úsměvem

Nábytek do koupelnyRozespale otevíráte dveře koupelny a mlčky na sebe zíráte do zrcadla. Venku je ještě tma a vám se nechce rozsvítit další velké světlo, protože bývá nepříjemné do očí. Šátráte po umyvadle a přemýšlíte, kam jste večer uložila hřeben. V koupelně začíná den. Denně se v něm odehrává spousta činností. Proto by nábytek do koupelny měl být vašim pomocníkem.

Dostatek místa

Pokud máte děti, znáte jejich večerní řádění ve vaně. Vytření mokré podlahy vás nemine. Koupelnové skříňky na nožičkách tuhle činnost usnadňují. Zavěšené na stěnách místnosti pak ochrání vaše malé před potřebou vyzkoušet ty barevné lahvičky plné různých prostředků, na které není jinde v bytě místo. Dostatek prostoru na věci zbylých členů rodiny oceníte, stejně jako i dvě koupelnová zrcadla.

Koupelnový nábytek

Pro koupelnu bývá vymezený menší prostor. Proto je vhodné popřemýšlet o správných kombinacích. Nábytek na míru je určitým řešením, ale bývá drahý. Modulární nábytek se dělá v různých rozměrech, šířkách i výškách. Není tak třeba složitě hloubat, kam umístíte zrcadlo do koupelny či koš na prádlo. Ohlídejte si, kam se otvírají dvířka skříněk. Zda děti dosáhnou bez problému na zubní kartáček umístěný na umyvadle a nehrozí třeba úraz hlavy při vylézání z vany.

Správná kombinace

Vhodně zvolený styl podtrhuje ráz celé místnosti. Přemýšleli jste, jak by vypadala kombinace nového nábytku se stávajícím vybavením ve vaší koupelně? Líbí se vám ta krásná retro vana na nožičkách, ale máte nábytek ve vysokém lesku? Zvažte vše důkladně před nákupem. Přece jen pořizujete nový nábytek na delší dobu.

Barevné souznění

I barvy mají vliv na naši pohodu a naladění. Stejně tak na vnímání prostoru místnosti, který opticky zvětší nebo naopak zmenší. Nábytek lze přitom přizpůsobit konkrétnímu barevnému provedení interiéru. Inspirujte se v e-shopu Dona-shop.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 3 =