Když postel – tak s vůní dřeva!

PosteleimatraceV posteli trávíme více jak jednu třetinu svého života, a přesto její vzhled vůbec nevnímáme. Usneme a je nám blaze. Vybrat vhodnou postel není vůbec jednoduché, a proto vřele všem doporučujeme se před samotnou koupí postele poradit s odborníkem nebo s prodejcem.

Trh nabízí postele s čelem, bez čela nebo klasiku s čelem a krajní deskou u nohou postele. Tento druh postele vytváří báječný pocit bezpečí a brání pádu peřin na zem. Čelo postele je pro nás důležité při čtení knihy a nezbytné, je-li umístěna ve volném prostoru.

Kvalitní postele z masivu – luxusní spaní

Posteleimatrace2Sháníte vysokou kvalitu? Tak neváhejte a objednejte si postele z masivu. Masiv nabízí vysoký komfort, není zanedbatelná ani stránka zdravotní a estetická. Dřevo jako přírodní materiál vnáší do každého interiéru nezaměnitelnou vůni a příjemnou atmosféru. Postele z masivu v sobě snoubí pevnost, trvanlivost, stabilitu a dlouhou životnost – jedná se o nadčasový materiál, který nikdy neomrzí. Běžná šířka jedné postele je 90 cm a u dvojlůžka 180 cm, ale dají se najít postele i s jiným rozměrem, příkladně 200 cm. Při výběru manželské postele z masivu sledujeme, aby si oba uživatelé odpočinuli a měli při spánku dostatek místa.

Postele akce! Dopřejte si pohodlí za rozumnou cenu

Jak vybrat vhodnou postel? Délka se řídí výškou vyššího partnera, nezapomeňte připočítat délku chodidla. Příklad! Měříte-li 185 cm a máte přiměřenou délku chodidla, pak by výška vaší postele měla činit 210 cm. Postele se většinou vyrábějí v rozměrech 210 až 220 cm. Ideální vzdálenost mezi postelí a zemí je 25 cm. Pro staré a nemocné lidi se doporučují postele s výškou od 50 do 60 cm. Postele akce! Proč draze, když to jde i levně?

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − seven =