Byty Praha 4! Příjemná lokalita k bydlení

Rozhodli jste se žít v metropoli? Máte rádi vše pěkně po ruce a toužíte bydlet v blízkosti centra, ale o nepříjemný hluk velkoměsta nestojíte? Najít takovou ideální lokalitu v hlavním městě Česka není jednoduché, ale byty Praha 4 mohou splnit vaše očekávaní. Zde naleznete moderní bydlení, ideální přístupnost za prací i zábavou a to vše se snoubí s klidným prostředím pro rodinný život a relaxaci. Nalézt v hlavním městě byty, které nabízejí komfort bez příšerného hluku velkoměsta a zároveň to nemáte daleko do centra … takových opravdu mnoho není.

Byty prodej Praha

Praha 4 – byty Nusle – nejvyhledávanější místo  

Pro krátkodobé i trvalé bydlení jsou byty Nusle jako stvořeny, pokud preferujete pohodlný život v centru dění. Vše na jednom místě. Nebo hledáte prostor pro svůj ateliér, kancelář či na tomto místě byste velice rádi viděli svou firmu? Nic není nemožné! Praha 4 – Nusle patří k nejvyhledávanějším lokalitám, díky skutečnosti, že je zasazeno do širšího centra Prahy. Pro lepší orientaci dodáváme, že v blízkosti bytů Nusle se nalézá Nuselské údolí, a odtud se krásně dostanete k Vyšehradu, který se již nachází v Praze 2. A není třeba dodávat, že zde oceníte skvělou dopravní dostupnost, a to z důvodu, že je Praha 4 nedaleko centra. A pokud si najdete pro sebe trochu volného času, rozhodně si zajděte do Havlíčkového sadu.

Byty Praha 4 –  Michle se nachází jihovýchodně od centra

Nezaujaly vás byty v Nuslích, je tady ještě pražská lokalita Michle, která nabízí stejně pohodlné bydlení jako byty Nusle a nachází se jihovýchodně od centra. Máte zde na výběr z mnoha typů domů! Líbilo by se vám bydlení ve starém secesním činžovním domě nebo dáte přednost funkcionalistickému domu z první poloviny 20. století či sídlišti? Výběr je na vás! V lokalitě Michle naleznete i průmyslové a obchodní zóny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

18 + 18 =