PÁNSKÉ SVETRY PRO KAŽDÉHO

I přesto že jste například velmi vybíravý, určitě najdete ten správný pánský svetr pro Vás! Můžete si totiž vybrat barvu, vzor, provedení, druh zapínání, styl výstřihu a mnoho jiného. Svetry se v dnešní době opravdu šijí snad v každé podobě, takže určitě nebude těžké si vybrat. Přesuňme se tedy k druhům zapínání. Jako první tu máme pánské svetry se zipem. Pokud jste pohodlný, knoflíky nejsou nic pro Vás, tak tohle je skvělá volba. Jednoduchý zip dokáže ozvláštnit jinak obyčejný svetr. Možná se ale nebude hodit na významné společenské události. Dále tu jsou pánské svetry na knoflíky. Ty umožňují dvojí vzhled. Pokud je necháte rozepnuté, budete vypadat více ležérně. Naopak, pokud je zapnete, dodáte tomu eleganci. Je tedy jen na Vás, jak svetr chcete nosit.

Mluvíme-li o provedení svetrů u krku, nesmíme zapomenout na pánské svetry do véčka. Tento typ výstřihu je velmi oblíbený, hned po klasickém obloukovém. Pokud k němu vyberete to správné oblečení, budete vypadat upraveně a elegantně. Mnoho mužů ale tento styl výstřihů přenechává raději ženám a drží se klasického oblouku. Je ale na Vás, jakému typu dáte přednost.

Pánské pulovry jsou ze všech svetrů nejspíše nejvíce elegantní. Žádné zdlouhavé zapínání a přitom tak neobyčejný svetr. Dají se nosit téměř ke všemu a vždy vypadají dobře. Můžete si také vybrat z různých barev a vzorů. Nezapomeňte ale, že například k saku se nehodí veselý ležérní vzor na svetru.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =