Remiáš Global Services – pravidelný úklid bytových domů

vacuum-cleaner-657719_1280Chcete-li žít v krásném a pěkném prostředí, myslete i na úklid svého panelového domu. Prostorná hala, veranda, sklep, výtah, chodba – to vše vyžaduje neustálou péči. Často jsou povrchy stěn na chodbách a výtahy pomalované, nehezké jsou i fleky. Příkladně po plakátech s reklamou zůstávají po odstranění stopy po lepidlu, a postupem času černají. Souhlasíte s tím, že zaprášené, špinavé a páchnoucí schodiště vám zkazí náladu, jen vejdete do domu, navíc si donesete špínu i do svého bytu. Úklid bytových domů a okolí – není snadný úkol. To vyžaduje profesionální přístup. V současné době společnost Remiáš obstarává úklid domů ve všech větších městech – Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště. Všude tam je rozvinutý systém organizace a řízení kvality čištění v letním i zimním období.

Čistota a pořádek – bez toho to nejde! Úklid bytových domů 

Svým klientům nabízí: Čištění schodiště a pochody; mokré zametání schodiště a pochody; mytí a leštění výtahových kabin; mokré stírání a čištění stěn, dveří, stínítka na schodištích, okenní mříže, půdní schody, skříně na elektřinu, nízkonapěťových zařízení, poštovních schránek, obmetení  prachu a pavučin ze stropů; čištění podložky před vchodem; péče o kamenné podlahy, mytí za mokra parapety a radiátory, mytí oken atd. V zimě se vám firma postará o sníh, odstraní led z chodníků a zajistí posyp. V létě nabízí nejen sečení trávy, ale i celkovou údržbu trávního porostu zahrnující hnojení, vertikutaci a další zahradnické práce.

Spolehněte se na profesionály – úklid Remiáš

Úklid Remiáš – speciální čisticí prostředky a nástroje vám umožní ušetřit náklady na vodu a elektřinu. Pravidelný úklidem se vám prodlouží životnost podlah, stěn a stropů. Udržovat dobrý vzhled vašeho domu je nutnost. A proto neváhejte s objednávkou u společnosti, která celoročně své služby nabízí za velice rozumné ceny – uklid-remias.cz.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five − two =