Jak na kvalitní spánek? Pořiďte si kvalitní postel!

baby-19295_1280Neodmyslitelnou součástí ložnice, která je místem spánku, relaxace a odpočinku, je právě postel. Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme zhruba třetinu našeho života, měli bychom jejímu výběru věnovat dostatečnou pozornost. Pro kvalitní a zdravý spánek je důležité vybrat vhodnou a kvalitní postel, a to včetně kvalitní matrace i roštu, kterých je v současné době na trhu nepřeberné množství.

Nabídka postelí na trhu je opravdu široká. Postele dělíme na dětské, jednolůžka, manželské nebo patrové. Většina z nich obsahuje praktický vnitřní úložný prostor. Postele jsou v nabídce různých rozměrů a barev, vyrobené z různých materiálů, např. velice žádané postele z masivu, které osvěží vaši ložnici, dětský pokoj či chalupu přirozenou vůni dřeva a kouskem přírody ve vašem domově. Při výrobě postelí z masivu se nejčastěji využívá dřevo borovicové nebo smrkové, u dražších postelí bukový nebo břízový masiv.


 

Postele s dopravou zdarma!

ŘEŠENÍ PRO KVALITNÍ SPÁNEK


 Jaké posteli dáte přednost vy?

Někdo dá přednost raději zajímavé a originální kovové posteli nebo kované posteli v romantickém stylu. Rozmanité manželské postele zhotovené z různých materiálů jsou vyráběny v několika šířkách – 160, 180 a 200 cm. Pro milovníky starých časů jsou určeny stylové a dobové rustikální postele. V nabídce naleznete také polohovací postele nebo čalouněné válendy s úložným prostorem pro ukládání lůžkovin. Děti jistě s radostí uvítají patrové postele, jejichž předností není pouze atraktivní vzhled, ale zejména úspora místa v dětském pokoji. Pro nejmenší členy rodiny nabízíme dětské postýlky a kolébky z kvalitních materiálů, včetně praktických doplňků v podobě úložných šuplíků, přebalovacích pultů, houpacích lišt. Větší děti ocení pohodlné dětské postele a jednolůžka, včetně netradičních, originálních a velice oblíbených postelí ve tvaru auta apod. V nabídce jsou i doplňky jako noční stolky, polštáře, přikrývky, přehozy, povlečení, chrániče matrací, masážní podložky, různé typy roštů i matrací.

Správná volba – nepodceňujte psychiku

Správná volba postele, vyhovující tuhost matrace a vhodného roštu zajistí kvalitní a zdravý spánek, který je potřebný k načerpání energie a sil do dalšího dne. Není jistě nutno zdůrazňovat, že jeho nedostatek nebo špatná kvalita může nepříznivě ovlivnit naše celkové zdraví. Kvalitní spánek nepochybně souvisí s vhodnou postelí, která zaručí, že budeme vstávat odpočatí a pozitivně naladěni, což jistě ovlivní i naši náladu a psychiku, a jak je známo, tak psychika dělá se zdravím divy. Vyvarujme se proto nekvalitním postelím, a tím předejdeme mnoha zbytečným potížím, včetně bolavých zad, špatné náladě nebo brzké únavě v nastávajícím dni.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − fifteen =