Šatní skříně nakupujte v akci. Ušetříte!

Jakýkoliv nábytek odráží styl jeho majitele a zásadní měrou ovlivňuje vzhled celého interiéru. To platí i u šatní skříně v akci, která tvoří součást ložnice, obývacího pokoje nebo je umístěna na chodbě. Při koupi šatní skříně hraje největší roli vzhled, barva, materiál a kvalita provedení. Přestože nás šatní skříně v akci zaujmou, je nutné mít na zřeteli, že pěkný design ztrácí svůj „glanz“, pokud zjistíme, že nám šatní skříň neslouží, jak jsme od ní očekávali. Funkčnost šatní skříně se musí řídit požadavky uživatele, nikoliv naopak. Šatní skříň se povětšinou vyrábí na objednávku, přesto jak je z naší nabídky patrné, nabízíme šatní skříně ve velkém výběru v široké škále barev, tvarů a materiálů.

Šatní skříň Rea Houston tč v akci na T-nábytek.cz

Šatní skříň Rea Houston tč v akci na T-nábytek.cz

Šatní skříně v akci! Funkce využití vnitřního prostoru

Šatní skříně v akci jsou zajímavé svou cenou, ale musí plnit svůj účel. Šatní skříně se velmi často označují jako vestavěné skříně, což je mnohem vystižněji charakterizuje. Šatní skříň se zpravidla umisťuje na volné místo v bytě nebo v domě, které si majitelé určí pro úložný prostor. Šatní skříň vyrobená na míru zužitkuje každý centimetr délky, výšky a hloubky prostoru. Dveře se posouvají v kolejničkách – ideální řešení, neboť šetří prostor potřebný pro otevření dveří klasických skříní. Přesto se velmi často stává, že uživatelé jsou nespokojení s  využitím vnitřního prostoru. Postrádají místo na uložení kalhot, kravat, opasků apod. Zásuvek je také málo, šatní skříň nesplnila očekávání. Tomu všemu se dá předejít pečlivým naplánováním.

Variabilita šatních skříní

Zaujali vás naše šatní skříně v akci? Zajisté ano! Šatní skříně řadíme do variabilního druhu nábytku. Nejprodávanější skříně jsou z kategorie skříně s posuvnými dveřmi. Variabilita šatní skříně je jednak v neomezených možnostech využití vnitřního prostoru a v možnostech umístění. Máte doma atypické prostory? Šatní skříně vyrobené na zakázku umístíte pod šikmý strop, pod schodiště nebo do výklenku na chodbě, ale počítejte s vyšší cenou.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + ten =