Udělejte si dokonalé léto na vaší zahradě

Za exotickými zážitky, gurmetskými požitky a nekonečnou zábavou nemusíte cestovat do zahraničí či českých kempů. Vše můžete prožít na zahradě vašeho domova.

Vodní hrátky v bazénu

Letní teploty jsou rok od roku vyšší. Pokud disponujete zahradou, vytvořte si dokonalou dovolenkovou atmosféru přímo u vašeho domova. Nikdo vám samozřejmě nechce upřít zážitky z cestování, ovšem mimo domov nejste celé prázdniny. Velké horko vás ale minimálně dva měsíce bude provázet. Proto není nic lepšího, než sobě i dětem pořídit prostor pro dovádění ve vodě. Bazén dnes můžete mít v mnoha podobách, záleží na vašich požadavcích i finančních dispozicích. Lze mít jednoduchý nafukovací bazén. Jeho lem se jen napumpuje vzduchem, následně se naplní vodou. Snadné, rychlé, a pokud nechcete zdolávat plavecké kilometry, bude vám stačit i svým rozpětím. Toužíte-li po větší ploše, srovnatelné s klasickými betonovými bazény, zvolte nadzemní bazén. Jeho délka může dosahovat až pěti metrů.

Zahradní grily přímo u vody

Jestli máte na zahradě takovou atrakci, jako je bazén, budou k vám chodit přátelé, kamarádi vašich dětí. Samozřejmě je musíte pohostit. Aby vám nechodili přes dům a abyste vy nemuseli nosit občerstvení na delší trasy, grilujte přímo u bazénu. Ideální letní party. Po plavání vaši hosté mohou využít komfortu, který nabízí solární sprcha, a poté se lze občerstvit. Zahradní grily nabízí nejen chutné, ale i zdravé jídlo v podobě masa i zeleniny. Velmi oblíbený je gril na dřevěné uhlí. Jeho vůně evokuje atmosféru opékání špekáčků, jak známe z dětství. A když se bude schylovat k večeru, vy a vaši hosté můžete spokojeně relaxovat v takovém luxusu, jakým je vířivka. Připravili jsme pro vás ideální program, že? Vidíte, jak lze za málo peněz udělat na vaší zahradě nekonečnou party, srovnatelnou se zážitky někde u moře.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2 × 5 =