Vyhazujete starý nábytek? Nechte si jej odvézt

odvoz odpaduRekonstrukce exteriéru i interiéru s sebou nese spoustu potíží. Jednou z nich je otázka, kam se starými věcmi? Pokud doma plánujete větší změny, nejspíš byste měli zvážit profesionální služby. Suti, vykopané hlíny nebo starého nábytku se sami jen tak nezbavíte.

Úplně nejlepší a nejsnadnější je nechat si přistavit kontejnery na odpad. V Praze realizuje tuto službu firma Autodoprava Vejšický. Po domluvě se zákazníkem nejdříve přivezou kontejner potřebné velikosti a v určený den pro něj zase přijedou. Na své zákazníky časově netlačí, kontejner může být přistavený třeba dva týdny, pokud nebude nikomu vadit.

Co všechno se dá takhle odvézt?

Prakticky jakýkoliv špatně skladný odpad. Zaměstnanci firmy Autodoprava Vejšický běžně odváží demoliční odpad, odpad z vyklízení (takže třeba nábytek), ze zahrad, živnostenský odpad i komunální odpad. To, co s ním dále udělají, už není vaše starost. Odvoz odpadu probíhá pro zákazníky absolutně bez problémů, o vše se postará společnost, která má povolení k nakládání s odpady. Po skončení zakázky zákazníkům vydává tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je někdy nutné pro kolaudační rozhodnutí.

Jak velké věci se dají odvézt?

Pražská firma je vybavená špičkovou technikou a zařízeními, a tak odváží jakékoliv množství odpadu. Disponují různými typy kontejnerů na nákladní vozy AVIA, Mitsubishi a TATRA. Kontejnery na odvoz suti a odpadu mají nosnost 3 – 12 tun, objem od 3 do 10 m3. Přesné rozměry se dají najít na jejich webu, zákazníci si s tím však nemusí dělat starosti. Zaměstnanci už podle popisu často odhadnou, jaký kontejner bude potřeba, případně se na množství přijedou podívat.

Vše probíhá velice flexibilně a rychle. Přistavit kontejner na odpad se obvykle povede do 1,5 hodiny od objednání. Pracují od pondělí do soboty a po celý rok. Mnoho zákazníků s nimi uzavírá smlouvu na celoroční objednávku, všichni jsou se službami spokojení.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + one =