Umyvadlo z přírodního kamene. Zaručený originál ve vaší koupelně.

Kamenná umyvadla na T-zboží.czZměna je život, a proto dnes začneme od koupelny. Že se tam už nedá nic změnit? Opak je pravdou. Stačí vyměnit bílou nudnou klasiku za přírodní kámen a máte doma luxusní koupelnu. Trendy umyvadla jsou kamenné umyvadla. Umyvadla z přírodního kamene se báječně kombinují s ostatními přirozenými materiály. Fantazii se meze nekladou, a pokud máte správné estetické cítění, tak vám můžeme kamenné umyvadla jen doporučit. Máte na výběr několik přírodních materiálů – žula, mramor, pískovec či vápenec. Kamenné umyvadla se různí nejen svým tvarem a barevným laděním, ale především svou odlišnou strukturou dané horniny a přirozeně reliéfní kresbou. Vlastníte dokonalé originální dílo, které nikdo jiný už mít nebude.

Umyvadla z přírodního kamene! Koupelna vás už nudit nebude

Umyvadla z přírodního kamene jsou ohromně trvanlivá se snadnou údržbou. Hlavní výhodou umyvadel z přírodního materiálu je celková pevnost, ale pozor na čisticí prostředky, ne všechny jsou vhodné na daný materiál. Kameni je také připisována barevná stálost, ovšem na druhé straně je tu i nevýhoda. Kamenné umyvadla jsou drahá a stojí od tří tisíc a výše. Umyvadla z přírodního kamene vyžadují odbornou montáž. Chraňte se nějakého amatéra k montáži umyvadla tohoto typu pustit, neboť některé materiály jsou méně odolné vůči mechanickému poškození.

Poctivá kamenná umyvadla

 

Sledujete módní vlnu ve výbavě interiérů? Tak to zajisté umyvadla z přírodního kamene neušla vaší pozornosti. Přírodní kámen se běžně používá na obklady, vyrábějí se z něho i pracovní desky do kuchyně, obklady na kamna a další. Pokud jste se již rozhodli a kamenné umyvadla musí zdobit vaší koupelnu, tak rozhodně zavítejte do internetového obchodu t-zbozi.cz. Ohromný výběr zboží za velmi rozumné ceny. Veškeré vyobrazené kamenné umyvadla jsou skladem. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma.

Víte jak pečovat o kamenné umyvadlo?

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 10 =