Plesnivý vám kuchyně nebo koupelna? Využijte novinek na trhu!

Určitě znáte situaci, kdy se objeví plíseň v kuchyni nebo koupelně. Důvodem může být špatná tepelná izolace budovy, příliš těsnící okna nebo absence nebo špatná funkce vzduchotechniky.

Kvalitní vzduchotechniku budete potřebovat i pro odsátí různých pachů po vaření. V koupelně se řeší hlavně vlhkost vzduchu po sprchování..

Nová digestoř na trhu!
DALIA GLASS TC5I LED 900

Digestoř_Dalia Glass TC5 na T-digestoře.czK nejlepším digestořím, patří digestoře komínové. Hlavním důvodem je velikost digestoře, protože v komínové je dostatek prostoru pro kvalitní odsávací technologii. Novinkou na trhu je Dalia Glass TC5i. Ta je výjimečná z několika důvodů. Dokáže pracovat v té nejúspornější třídě A+, disponuje dotykovým ovládáním, díky bezkartáčovému provedení motoru dosahuje vysokého výkonu při velmi nízké hlučnosti. Třešničkou na pomyslném dortu je LED osvětlení s možností regulování jasu. Pro správnou funkci je lépe využít digestoř v odtahovém režimu, kdy jsou páry i pachy odsáty do komínu vně budovy.

Novinka do koupelny! Axiální ventilátor e100 GTH

axiální ventilátor_e100gthE 100 GTH je to nejlepší, co můžete pořídit pro vaši koupelnu. Umožňuje totiž, kromě normálního použití – vypnuto/zapnuto, mikroventilaci – tedy trvalý chod při nízké spotřebě (pouhé 4W). Režim mikroventilace se doporučuje všude tam, kde byla nainstalována nová těsnící okna. Je také žádoucí jako doplněk v kuchyních, kde se používá digestoř v recirkulačním režimu (v digestoři jsou namontované uhlíkové filtry. Vzduch se neodvádí ven, pouze se filtrují pachy – vlhkost zůstane uvnitř kuchyně). Samozřejmostí je vlhkostní automatika a doběhový časovač.

K zakoupení na T-digestore.cz

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 1 =