Párty stany všech tvarů, barev a velikostí SKLADEM? Ano, máme!

Párty stany na T-zboží.czPárty stany nalézají své uplatnění při různých firemních, kulturních, sportovních a jiných společenských akcí, jsou hojně využívané v rodinách s dětmi, kde mají k dispozici velkou zahradu. Taktéž párty stany zastřešují zahradní slavnosti, kde se griluje, pije, debatuje a poslouchá hudba. Z toho plyne, že největší využití párty stanů je v letní sezóně, ale párty stany vám poslouží i v zimě, pokud stan vybavíte podlahou, osvětlením a topením. Jak je patrné z nabídky mnohých internetových obchodů, tak se párty stany nabízejí v různém tvaru, barvě a velikosti.

 

Párty stany – snadné rozložení a složení


Nabídka párty stanů je ohromná, cena bývá odvislá od výše uvedených charakteristik. Zpravidla platí, čím je stan větší, tím je vyšší i cena. Párty stany se vyrábějí z kvalitního nepromokavého materiálu, střecha je z PVC, rozložitelná kostra se skládá z ocelových nebo hliníkových trubek. Boční stěny jsou taktéž vyrobené z polyesteru, kde v zadní stěně jsou umístěna zpravidla dvě okna z vytvrzeného igelitu. Plachty se velmi jednoduše upevňují za pomocí kroužků, popruhů a suchých zipů. Montáž i demontáž, stupněm náročnosti odpovídá jednoduchému kempinkovému stanu a zvládnou to bez použití nářadí i lidé neobdaření technickým nadáním.

Párty stany – efektní designy


Moderní párty stany krásně splynou s venkovním prostředím. Dokonce si můžete zvolit tvar střechy – do pagody, špice nebo je k dispozici sedlová stříška. Prodej párty stanů je vždy předestřen v několika barevných verzích. Velmi efektní jsou stany v barvě v kombinaci s červenou barvou. Působivé jsou i párty stany v barvě červeného vína nebo modro-bíle. Použití těchto výrobků je obrovské. Párty stany využijete nejen pro společenské akce, ale také vám mohou posloužit jako dočasné skladovací prostory.

Mohlo by vás zajímat:

 – 14 tipů jak na párty v pohodě

 – 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − seven =