4 tipy pro nezapomenutelnou kolaudaci

Přestěhovali jste se do nového nebo předělali stávající bydlení a teď plánujete pozvat své kamarády a rodinu, abyste váš nový domov pořádně zkolaudovali? Máme pro vás pár tipů, jak nachystat opravdu nezapomenutelnou oslavu.

Kolaudace se známými a rodinou se dělá zejména proto, aby se vaši blízcí podívali, jak jste si krásně zařídili nové bydlení. Určitě je to ale také příležitost uspořádat velkolepou párty! Váš domov je třeba pokřtít akcí, kterou ještě nezažil. A co všechno budete pro takovou oslavu potřebovat kromě dobrého jídla a pití?

1. Jednorázové nádobí

Vážně chcete riskovat, že se rozbije talíř z té krásné nové sady, již jste si pořídili? Nakupte si jednorázové talířekelímky a pohárky. Po akci jen všechny posbíráte a odnesete do popelnice. A nezapomeňte, že nemusíte kupovat tuny plastů. Jednorázové nádobí se vyrábí i z papíru či cukrové třtiny, které jsou mnohem lépe recyklovatelné.

2. Balonky

Pořádná párty se bez nich neobejde! Nejdřív budou balonky krásnou dekorací a v pozdějším stádiu oslavy si s nimi užijete spoustu zábavy. Nešetřete a naplňte je heliem, díky tomu je pak nemusíte nikam přivazovat, stačí je nechat vznášet se u stropu.

Tip: Zkuste celou oslavu ladit do nějakého tématu či barvy. Máte-li malé děti, zaměřte se na ně a udělejte kolaudaci třeba ve stylu Spidermana. Pokud ne, vyberte si jednu či dvě barvy a nakupujte balonky, kelímky a další potřeby v těchto odstínech.

3. Venkovní osvětlení

Máte zahradu? Pak nejspíš uspořádáte venkovní akci spojenou s grilováním. V takovém případě zapomeňte na balonky a pořiďte místo nich papírové lucerny – lampiony. V letním šeru vytvoří skutečně nezapomenutelnou atmosféru.

4. Špetka okořenění

Připravte si pro své hosty nějakou speciální legrácku. Nemusí to být nic velkolepého, mrkněte třeba na nabídku sortimentu určeného pro párty pro dospělé. Co byste řekli zástěře svalnatého číšníka?

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =