Kupujeme jednací stůl do zasedací místnosti

Zasedací místnost tvoří jeden ze základních kamenů vaší společnosti. Jedná se totiž o místo, které bude celý podnik reprezentovat a ovlivní to, jak následně zapůsobí na obchodní zástupce či potenciální sponzory.

Stůl jako dominanta interiéru

Dominantou každé zasedací místnosti je bezpochyby jednací stůl. Při jeho výběru tedy vždy pamatujte na tento fakt. Estetická stránka má v tomto případě úplně stejnou váhu jako ta praktická. Říká se, že v jednoduchosti je krása, a v této situaci to platí dvojnásob. Jednoduché linie, žádné rušivé elementy a elegance jsou tím pravým ořechovým. Obezřetnost je zapotřebí i při volbě materiálu. Během jednání se bude pracovní desky dotýkat množství lidí a vy přece nechcete povrch, co bude hned plný škrábanců nebo otlaků.
K elegantnímu stolu je nutné pořídit ladící konferenční židle. Pokud je zasedací místnost sladěna v příjemné harmonii, zaměstnanci i hosté se budou při jednání cítit dobře. To se zajisté pozitivně odrazí na prosperitě vaší společnosti. Dbejte na to, aby židle byly co nejpohodlnější a zároveň měly pevnou konstrukci. Nepříjemné vrzání nekvalitně provedeného kusu nábytku neudělá ten nejlepší dojem.

Jednání bez otravného hluku

Představte si situaci, kdy někdo ze zaměstnanců zrovna ukazuje svoji prezentaci a každou chvíli jej při tom vyrušuje nějaký otravný zvuk z vedlejší kanceláře. Jistě se jedná o nepříjemnou situaci pro všechny zúčastněné. Tomuto hravě předejdete díky instalaci akustických panelů na stěnu zasedací místnosti. Navíc tento prvek při správné volbě dokáže vkusně dotvořit celkový dojem interiéru.
Veškerý sortiment týkající se vybavení do kancelářských prostor můžete zakoupit u společnosti AJ Produkty. V nabídce naleznete vše od židlí až po balanční míče, které vám pomohou protáhnout ztuhlé svaly po celodenním sezení u počítače.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 19 =