Dětská postel Snoop II s nadstavcem odveze děti do kouzelné říše snů

Spánek je nanejvýš důležitý a u dětí se toto pravidlo snad trojnásobí. K tomu, aby se však vyspinkaly do růžova potřebují i kvalitní postel. Ta kromě své základní funkce může plnit i další role. To dokazuje například velmi objednávaná dětská postel Snoop II s nadstavcem. Francouzský výrobce této postele tak reaguje na stále aktuální problém s  nedostatkem místa v dětských pokojíčcích a do spacího prostoru tak vtěsnal i prostor úložný, který vyřešil doplněním postele nadstavcem.

Dítě tak má dostatek prostoru pro ničím nerušené snění, zároveň má však po ruce i neméně důležitý úložný prostor. Ten vznikl přidáním nadstavce stejné barvy, který obsahuje spoustu policového systému i úložnou skříňkovou část. Z postele Snoop II budou tak nadšení nejen její malí uživatelé,ale zejména i maminky, které tak kvůli nedostatku prostoru už nemusí skladovat i dětské věci ve své šatní skříni v ložnici.

Postel i nadstavec je vyrobený z kvalitního lamina v barevném provedení světlého buku. Je tak výborným řešením jak do holčičích, tak i chlapeckých pokojíčků. Ani když vám dítě malinko povyroste, nebude mít s postelí žádný problém, jelikož je její barva opravdu neutrální, tím pádem vhodná pro každý věk.

Jistě nepotrvá dlouho a postel s nadstavcem Snoop II se stane plně využívaným dětským „ostrovem“. Přidat k posteli nadstavec se ukázalo být ideálním řešením pro malé prostory, ovšem zájem o něj je i v případě dostatku prostoru. Jedním z důvodů může být i fakt, že postel Snoop vypadá s nadstavcem mnohem útulněji a bytelněji. Děti tak mohou mít svou pohádkovou knihovničku v těsné blízkosti svých postýlek.  K výběru dalšího příběhu k přečtení již není zapotřebí ani vytáhnout nožky z vyhřáté postýlky a to jistě malí uživatelé ocení! Dětská postel Snoop se tak stala součástí mnoha dětských pokojů.

Ke kvalitní posteli je zapotřebí zakoupit také kvalitní matrace. Výbornou volbou jsou zdravotní matrace, které zakoupíte na našem specializovaném eshopu matrace-harmonia.cz. Pokud preferujete co nejlepší poměr cena/kvalita, pak zvolte některou z matrací 1+1 zdarma.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − 1 =