Vysoce kvalitní matrace! Komfortní spaní

matrace líná pěnaBez vydatného a zdravého spánku se nikdo neobejde, a pokud má být dostatečně kvalitní, tak je nutné zvolit správnou matraci s vhodnými vlastnostmi. Výběr matrace není jednoduchá záležitost a rozhodně ho není dobré podceňovat, proto nikdy nedejte na rady sousedky a raději se poraďte s odborníkem nebo s prodejcem matrací.

Vhodnost a nevhodnost matrace ovlivňuje hned několik faktorů – výška, tělesná hmotnost, zdravotní stav uživatele a podklad matrace. Navíc každému vyhovuje jiný typ matrace, s jinými vlastnostmi a jinou konstrukcí.

Matrace – moderní trendy

U matrace rozlišujeme materiál, kde jsou trendem speciální pěny. Trh nabízí paměťové pěny, studené, viscoelastické pěny, biopěny, dále latex, taštičkové pružiny, kokos, pohanku, rouna apod. V neposlední řadě se zajímáme i o tuhost matrace, kdy obecně platí – nižší tuhost je vhodná pro menší zatížení a větší tuhost se doporučuje osobám s větší hmotností. Pro výrobu matrací se používají ty nejmodernější technologie, které zajišťují maximální prodyšnost, anatomické zóny, masážní profilace, nechybí 3D mřížka v potahu nebo jádru matrace, ekofilm atd. Velmi důležitý je správný podklad, který prodlužuje životnost matrace, odvádí vlhkost z lůžka a ovlivňuje i tuhost matrace.

Je to tady! Matrace slevy!

matracePokud je pro vás toto téma aktuální, tak vám doporučujeme zavítat do eshopu posteleimatrace.cz, kde se můžete těšit na matrace slevy. Ohromná nabídka zboží, spolehlivý zákaznický servis, u objednávky nad 8 000 Kč je doprava zdarma. Nákup vám usnadní registrace, zboží je přehledně uloženo do jednotlivých kategorií, kde jsou informace o jednotlivých položkách poskytovány ve dvou úrovních – náhled a detail, pak už jen stačí zmáčknout tlačítko Koupit. Tento špičkový internetový obchod se právem pyšní certifikátem Heureka – ověřeno zákazníky.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

seven + eighteen =