Deštníky, slunečníky, zahradní nábytek a polstry – Doppler CZ spol. s r.o.

slunecnik-vykyvny-sunline-290-cm-Příroda se již dávno probudila ze zimního spánku a my se můžeme těšit na příjemný odpočinek v zahradách a terasách. Přemýšlíte jak zútulnit exteriér? Specialista na komfortní zahradní nábytek, slunečníky a polstry je společnost Doppler, která byla založena v roce 1947 v Braunau am Inn a víc jak dvacet let úspěšně působí na českém a slovenském trhu.  Při výběru zahradního nábytku jsou stejně důležité doplňky jako slunečníky. Doppler slunečníky – vysoce kvalitní výrobek, kde se snoubí moderní design s dlouhou životností a jednoduchou obsluhou, nechybí vhodné zátěžové prvky jako je stojan, zátěžový kříž, zátěžové dlaždice nebo kotva do země.

Pohodlný odpočinek – kvalitní polstry na zahradní nábytek

Sedací zahradní nábytek se běžně vybavuje pohodlnými polstry, které firma Doppler nabízí ve velkém výběru v široké barevné škále. Zahradní nábytek vám efektně doladí stálobarevné polstry, které jsou ušité z hodnotných látek a plněné kvalitní výplní. A pokud máte ve svém hledáčku deštníky, tak zajisté uvítáte ohromnou nabídku těchto výrobků. Sháníte skládací nebo holové, partnerské, závěsné či nebo trekingové deštníky? Máte jedinečnou možnost si za skvělé ceny objednat skládací deštníky manuální, vystřelovací nebo plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním. Nepřeberné množství dětských deštníků, samostatnou kapitolu tvoří reklamní deštníky, které Doppler vyrábí i pro renomované zákazníky jako je BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley a další.

Komfortní zahradní nábytek Doppler

sestava-rusticaToužíte si vychutnat slunečné dny, vůni rozkvetlých stromů a pohodu domova na zahradním nábytku, který nestárne? Díky moderním technologiím a za použití těch nejlepších materiálů máte možnost si objednat zahradní nábytek té nejvyšší kvality. Výběr vás opět nezklame – křesla, stoly, pohodlná lehátka, lavice, houpačky a celé sestavy jsou vám k dispozici. Nevíte si s výběrem zahradního nábytku rady? Tak se nebojte zeptat, kontakt naleznete na portálu doppler.cz.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 14 =