Do nové koupelny moderní vybavené zrcadlo

Ještě v době nedávno minulé jsme se museli spokojit s malým výběrem výrobků, nevyjímaje zrcadla. Nabídka čítala dva tři druhy, žádný výběr tvaru, barvy ani materiálu. V současnosti máte k dispozici širokou škálu druhů, z nichž si můžete vybírat podle svého vkusu a podle stylu koupelny, do které chcete osvětlené zrcadlo umístit. V první řadě vybíráme zrcadlo podle stylu. Moderní koupelnové zrcadlo bude jako pěst na oko v rustikální koupelně a obráceně. Do moderně zařízené koupelny si přece nepověsíte starožitné zrcadlo. Nikdy nemíchejte dohromady dva odlišné styly.  Kde hledat inspiraci nebo radu? Tam, kde se na prodej vybavení do koupelen specializují – lux-aqua.cz.

Zrcadlo CLEVER – zrcadlo do koupelny s LED osvětlením, rádiem a hodinami

zrcadlo cleverA pokud se toužíte od svých přátel a sousedů odlišovat – zrcadlo CLEVER. Asi málokterá rodina má zrcadlo s rádiem a hodinami. Jde o unikátní řadu efektně designovaných zrcadel, kde se snoubí vysoká kvalita s moderním vzhledem, praktičností a funkčností.   Zrcadlo CLEVER je opravdu originální a nabízí komfort při používání včetně mnoha funkcí. Kdo by odmítl zrcadlo se zabudovaným FM rádiem s výsuvnou anténou? Spěcháte do práce, na rande nebo do školy? Kde rychle hledat mezi svlečeným prádlem odložené hodinky? Pořiďte si zrcadlo CLEVER a máte hodiny vždy na očích. LED osvětlení zabudované v koupelnovém zrcadle má každý, ale hodiny a rádio – to se hned tak nevidí.

Zrcadlo LUMI s LED osvětlením, rádiem a lupou

zrcadlo lumiZrcadlo s hodinami a lupou? Ano, i takové zrcadlo si můžete ve výše zmíněném eshopu objednat. Luxusní zrcadlo LUMI nejde přehlédnout, stane se dominantou v každé koupelně. Působivý moderní design s úžasnou vychytávkou – kosmetickou lupou. Konečně pořádně uvidíte na své drobné defekty v obličeji. Dělá se vám opar nebo vás trápí řasa v oku či něco máte v zubu? Již nemusíte s malým zrcátkem běhat k oknu, abyste pořádně viděli na neduhy, které vás souží!

Lux-aqua.cz – vždy něco navíc!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × 4 =