Dílenské vozíky v různých velikostech a tvarech

dílenské vozíkyAby se dosáhlo správného pohodlí a organizace, používají se různá speciální zařízení. Pokud má jít vaším zaměstnancům práce od ruky, musí mít kolem sebe pořádek a po ruce potřebné nářadí. V současné době najdeme na trhu množství „vychytávek“, které při práci usnadňují život. Jednou z nich je i dílenský vozík.  Vozík na nářadí je nepostradatelné zařízení především v úzkém prostoru. Své uplatnění najde všude, v domácí dílně, továrně, garáži, obchodu, skladech atd. Dílenský vozík vám umožní umístit na jedno místo velký počet nástrojů a to díky praktickým policím. Vzhledem k malým kolečkům, lze vozík přesouvat do kterékoli části místnosti.

Dílenské vozíky – úspora drahocenného času

Ano, dílenské vozíky šetří čas. Nemusíte běhat pro nářadí do skladu, pokud sebou něco zapomenete vzít. Vše je přehledně naskládáno na vozíku. A pokud zavítáte do internetového obchodu nabytek-polak.cz, můžete si zde vybrat dílenské vozíky podle svých požadavků. Výrobky nabízejí v různé velikosti, tvaru a se zásuvkami nebo bez zásuvek. Oceníte vysokou nosnost a dlouhou životnost.   Navíc vozíky disponují pojistkou, díky které se vám samovolně nevysunou zásuvky. Popojíždění vozíku brání polypropylenová kolečka otočná s brzdou, nechybí ani madla pro snadnější manipulaci.

Vybíráme dílenské vozíky

Chcete-li zvýšit efektivitu práce u svých zaměstnanců, neváhejte a pořiďte jim dílenské vozíky. Před nákupem vozíku, musíte určit maximální částku, kterou jste ochotni vyčlenit na nákup. Každý model je jiný, budete si muset předem ujasnit, jaký typ vozíku nejlépe využijete. Dalším kritériem je výběr materiálu a jeho tloušťka. Ideální je nákup kovového vozíku. Mezi nejoblíbenější doplňky patří plastové zásobníky, gumové rohože, speciální háky, atd. A jak ukazuje praxe, pevné a trvanlivé dílenské vozíky mají tloušťku víc jak 12 mm.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × four =