BB Kovo – protipožární dveře

bbkovoProtipožární dveře nejsou určené jen pro nebytové prostory, jak se mnozí milně domnívají. I majitelé bytových domů by měli zvážit zakoupení protipožárních dveří. Důvodem je bezpečnost, ochrana vašeho domu, majetku a zdraví. V dnešní době by měly být požární dveře součástí každé domácnosti. Nepříjemná událost jako povodeň nebo požár se objeví tak nečekaně, že si kolikrát stačíme zachránit jen holý život.  Požární dveře fungují na principu integrovaných izolačních vlastností, kterými po určitou dobu odolávají požáru. To je jejich hlavní úkol – zamezit šíření plamenů a tepelného toku do ostatních místností. Nechrání vás jen před ohněm, mohou se doplnit o zvukovou izolaci, a také o kouřotěsnost.

Ocelové požární dveře – široká škála modifikací provedení

Ocelové požární dveře mají velkou teplotní odolnost, pevnou konstrukci, zvukově izolační vlastnosti, musí poskytnout původní funkčnost. Protipožární dveře se žádným způsobem nezdobí, nesmí vrzat a praskat, na jejich výrobu by se neměly používat toxické materiály. Ocelové protipožární dveře a její části musí být stoprocentně spolehlivé a splňovat ty nejpřísnější požadavky na požární bezpečnost, prodávající je povinen poskytnout a nabídnout záruku na své výrobky. Ani v tomto případě se nevyplatí šetřit. Chráníte přece své zdraví a majetek, v každém případě doporučujeme upřednostnit vyšší kvalitu před nízkou cenou.

Výroba požárních dveří – BB Kovo

Máte ve svém hledáčku jednokřídlové požární dveře nebo dvoukřídlové požární dveře?  Nedaří se vám najít firmu, která by splnila vaše představy? Špičkou na českém trhu je společnost BB Kovo, která se na výrobu požárních dveří a vrat specializuje. Na prvním místě je vždy přání zákazníka, který za své peníze obdrží špičkovou kvalitu. S výrobou protipožárních dveří mají dlouholeté zkušenosti, svou činnost zahájili v roce 1990 a od té doby bez problému odolávají silné konkurenci.

BB Kovo – vysoká kvalita, preciznost, rychlost, individuální přístup k zákazníkovi! To vše za rozumnou cenu!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

fifteen + eleven =