Obývací stěna z lamina v dekoru olše – sázka na jistotu!

Obývací stěna v dekoru olše na T-nabytek.cz

Obývací stěna v dekoru olše na T-nabytek.cz

Zaujala vás obývací stěna olše? Pěkná barva, a pokud vás zajímá, z čeho jsou obývací stěny vyrobeny, tak čtěte dále. Nejoblíbenější je cenově dostupné lamino. Oceníte nejen příznivou cenu, minimální nároky na údržbu, ale také dlouhou životnost a širokou nabídku barev a dekorů. Trh nabízí tento druh nábytku ve třech cenových kategoriích: A – základní dřevodekory, B – málo používaný druhy dřevin, C- drahé lamina z exotických dřevin v pastelových barvách.  Kde se lamino nachází? Najdete ho na bokách, stojkách, policích a lištách. Příkladně CPL laminát vydrží více než fólie a je ideální do kancelářských prostor nebo do domácnosti s možností poškrábání dveří. CPL laminát snese i dezinfekční prostředky.

MDF obývací stěna olše

MDF obývací stěna olše představuje další levnou variantu masivního dřeva. Desky MDF nepodléhají tvarovým změnám stejně jako masiv. Jedná se o silnější a mohutnější materiál než je dřevotříska. Výhody MDF –  jednoduchá údržba, dlouhá životnost, odolnost proti vlhku a otěru. Mezi dražší materiály řadíme přírodní dýhu, což je pravé dřevo, ale s jednou nevýhodou – dýha ráda ztrácí barvu. Dýhované desky se používají na výrobu šatních skříní, jsou určeny pro vnitřní vybavení, pro použití v suchém prostředí. Masiv nebo masivní dřevo – vysoká kvalita, zdravotní nezávadnost, velká rozmanitost, nadčasovost, snadno se dá předělat, brousit, mořit na různé odstíny, dodává domovu větší útulnost a komfortnost.

Letošní trendy – obývací stěna olše

Toužíte vlastnit trendy obývací stěnu? Obývací stěna olše v jednoduché linii, vhodně materiálově zkombinovaná v moderním designu, to je naše doporučení. Zažívá boom klasický nábytek vyrobený z masivu. K pěkné obývací stěně si přikupte pohodlnou sedačku, jejíž velikost a tvar volíme podle prostoru místnosti. Praktická je sedačka ve tvaru „L“, případně ve tvaru „U“, ale ta už vyžaduje větší prostor. Společenskou místnost vám krásně oživí křeslo kontrastní barvy, vhodné na čtení nebo odpočinek.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 4 =