Stokke Tripp Trapp! Praktická dětská jídelní židlička

V roce 1972 uvedla na trh norská společnost Stokke dětskou židličku Tripp Trapp, která roste spolu s dítětem. V současné době zažívá jídelní židlička Tripp Trapp ohromný boom. Není nic lepšího než sedět se svou milovanou rodinou u stolu a to včetně malého dítěte. Jídelní židlička Stokke Tripp Trapp je navržena takovým způsobem, aby se vešla přímo pod jídelní stůl. Jídelní židlička Stokke Tripp Trapp – inteligentní, jednoduše nastavitelný design umožňující volnost pohybu. Dítě se nehrbí a nepředklání hlavu, správná poloha při sezení podporuje vývoj páteře a zlepšuje držení těla.

stokke_tripp_trapp_938x400

Jídelní židlička Stokke Tripp Trapp, která roste s dítětem

Dítě je srdce každé rodiny, nelze se tedy divit, že toužíme mít svou ratolest při všech možných příležitostech u sebe. Dle výšky dítěte nastavíte hloubku a výšku sedáku včetně opěrky nohou. Třináct let nemusíte svému drahému andílkovi shánět jinou židli? Není to úžasné? Přestože jídelní židlička vypadá jednoduše a křehce, poskytuje dítěti při sezení správnou ergonomickou oporu, dítě může sedět u stolu od narození. Ergonomicky tvarované židle lze jen doporučit. Co víc! Jídelní stolička Stokke Tripp Trapp poskytuje nohám svobodný pohyb pro změnu a přesunutí váhy těla.

Jídelní židličky Stokke Tripp Trapp! Dopřejte si svobodu pohybu

Jídelní židličky Stokke Tripp Trapp – bezpečné a pohodlné sezení od věku do šesti měsíců až do dospívání. Má vaše dítě rádo lokty opřené ve výšce stolu? Tak neváhejte a jídelní stoličku   Stokke Tripp Trapp si objednejte. Optimální poloha pro hraní a jídlo zajištěna, díky tomuto pevnému a stabilnímu výrobku. Norské dětské jídelní stoličky se vyrábějí z vysoce kvalitního bukového dřeva opatřeným vhodným nátěrem, který vytváří hladký a odolný povrch omezující poškrábání. U jídelní židličky Stokke Tripp oceníte i snadné čištění a údržbu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − three =